Mail.
#1
Chciałbym wrócić do tego wątku:
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...622&page=2

Mianowicie - udostępnienie dla graczy komendy /mail, jak sam pisałeś. Tylko z dwoma argumentami:

- Da się chyba spolszczyć komendę, tylko po co? Gracze połapią się w tym.
- Powiem szczerze, że działa to doskonale. Na innym serwerze grałem i nie było z tym problemów.
- I uwaga: najważniejsze - Administracja będzie mogła informować o mute, oraz o tym, dlaczego dostał kicka, bądź bana, aby zobaczył, po wejściu na serwer z skrzynki /mail.

Propozycja była do zastanowienia się, a teraz moim zdaniem - jest po prostu raczej męską decyzją tak lub nie, ale raczej zostanie spełnione tak, bo propozycja się spodobała, z czego widzę.
#2
Jestem na tak. Nikomu, raczej, to nie będzie przeszkadzało, a komuś na pewno pomoże.
#3
Hmmm, jestem na tak, możnaby przekazywać informacje różnym graczom na przykład dotyczącym godzin przebywania na serwerze w celu odebrania przedmiotów od kogoś innego, czy masy innych rzeczy. Co do spolszczenia to jakoś nikt nie spolszczał /tpaccept i /tpdeny i wszyscy się łapią, podobnie z /money i /bal.

Niedostępny
#4
Jestem na tak
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#5
Jestem na tak.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#6
Na nie...
Darkside
#7
Na Tak
[Obrazek: 2018-08-27_22.06.00.png]
Niedostępny
#8
(08-10-2018, 10:40)xSpeedek_ napisał(a): Na nie...

Wypowiedzi pustych bez argumentów dlaczego na nie, wolę nie przyjmować w tym wątku, ponieważ nic nie dają tobie, ani dobrze nie argumentują, dlaczego jesteś przeciwny. Także, jeżeli argumentów nie dasz, to nie jest brane pod uwagę.
#9
Niby dlaczego, po prostu może mu się pomysł nie podobać. Po co wymagać nadmiernej argumentacji do spraw które kompletnie tego nie wymagają


Na nie.
¯\_(ツ)_/¯
#10
na tak.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości