A może
#11
nie zeby cos ale piszac'' jestem za'' moglibyscie sie okreslic czy za usunieciem czy za oslabieniem
a co do samego watku oslabienie bylo by dobre tylko ze.. oslabiana juz byla wielokrotnie i od razu po kilku dniach byl kolejny post aby ja ulepszyc gracze nie potrafia sie co do niej zdecydowac mi to osobiscie nie robi bo jesli sie czyms potrafi grac to i tak sie kogos zabije nawet teraz gdy snajperka jest op da sie dobrego snajpera zabic za pomoca pistoletu i to nie przy 3 podejsciach ale nawet za pierwszym co nie zmienia faktu ze byloby troche ciekawiej gdyby ta bron zostala oslabiona
shotgun jest okej
pistolet jest okej
karabin nie jest zly chociaz w rekach vipow jest irytujacy no ale jakis przywilej musza miec
smg to bardzo dziwna bron xd
+ 1.8 na pvp to porazka bo raczej to wina wersji jesli chodzi o cofki graczy podczas bitwy na miecze a wnosze to po tym ze podczas ery 1.7 takie rzeczy nie mialy miejsca
teraz gdy ktos uderzy nas mieczem automatycznie nas cofa pod jego miecz mimo ze juz ucieklismy od niego
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#12
(08-05-2018, 18:51)Iam napisał(a): Proponowany główny nerf ode mnie to dodanie 30-stopniowego rozrzutu (w każdą stronę 30 stopni, nie łącznie) dla snajperki, gdy się nie klika celownika, nie używa się go. Oprócz tego 1 pocisk, zamiast dwóch - to powinno pomóc.
Niedostępny
#13
(08-11-2018, 15:11)JTdiro napisał(a):
(08-05-2018, 18:51)Iam napisał(a): Proponowany główny nerf ode mnie to dodanie 30-stopniowego rozrzutu (w każdą stronę 30 stopni, nie łącznie) dla snajperki, gdy się nie klika celownika, nie używa się go. Oprócz tego 1 pocisk, zamiast dwóch - to powinno pomóc.

pociski powinny zostac 2 ;p snajperka jest taka dobra glownie z powodu jej celnosci wiec rozrzut wystarczy a jak nie to po prostu oslabic ja do tego stopnia aby na zwyklewgo gracza byly potrzebne np 2 heady i jeden zwykly pocisk co uniemozliwilo by zabicie go przy jednym przeladowaniu chyba ze ktos gra na kilka snajperek co nie ma sensu
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#14
juz pare miesiecy temu oslabialem snajperke, no ale dobrze.
teraz jedno trafienie zabiera 4 serca (zabieralo 5), a headshot zabiera 5 serc (zabieral 6).
mam zapisane, ze przed poprzednia zmiana snajperka zabierala 6 serc i 8 po trafieniu w glowe.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości