Freedie
#21
4-klaśiści którzy tylko o hitlerze myßlą
#22
... ja w porownaniu do ciebie pewnie jestem starszy o jakies 3lata ?
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#23
Nie rozmawiamy o Hitlerze tylko o nim:

freedie
#24
Hitler jest ciekawszy! A najbardziej ciekawszy jest JÓZEK STALIN
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
#25
A WIECIE ZE JÓZEF STALIN TO TAK NAPRWADE Iosif Wissarionowicz Dżugaszwili ??? Big Grin
#26
hi hitla !

haj hitla !
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#27
NIECH ZYJE NASZ TOWARZYSZ JÓZEF STALIN!
#28
(09-06-2013, 19:02)Viper napisał(a): A WIECIE ZE JÓZEF STALIN TO TAK NAPRWADE Iosif Wissarionowicz Dżugaszwili ??? Big Grin
WIEM JEST Z GRUZJI? CZY TAM Z BUŁGARI?
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
#29
lapcie info



Józef Stalin (ros. Иосиф Сталин; właściwie Iosif Wissarionowicz Dżugaszwili, ros. Иосиф Виссарионович Джугашвили i; Ioseb Besarionis Dze Dżughaszwili, gruz. იოსებ ბესარიონის ძე ჯუღაშვილი; ps. Stalin, ros. Сталин, Koba[1]; ur.[2][3][4] 18 grudnia (6 grudnia starego stylu) 1878 w Gori, zm. 5 marca 1953 w Kuncewie[5]) – radziecki polityk pochodzenia gruzińskiego, formalnie pełniący obieralne, kadencyjne funkcje sekretarza generalnego KPZR i jej poprzedniczek oraz premiera ZSRR, a faktycznie dożywotni dyktator Związku Radzieckiego, posiadający nieograniczoną władzę.

W imię wyznawanej idei walki klasowej stosował jako metodę rządzenia masowy, państwowy wewnętrzny i zewnętrzny terror, który pochłonął, według różnych ocen, od kilku do kilku dziesiątków milionów ofiar śmiertelnych. Podpisując sojusz z III Rzeszą, umożliwił Niemcom rozpoczęcie agresji zbrojnej na Polskę, przyczyniając się do wybuchu II wojny światowej[6].

Jednocześnie powraca, przede wszystkim w Rosji, pogląd o zasługach Stalina dla industrializacji i obrony ZSRR.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#30
Teraz wszyscy dostajecie bana za pisanie treści rasistowkich, nazistowskich, faszystowskich.
Zamykam.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości