Zlecenia.
#1
Cześć. Wpadłem na taki szalony pomysł, aby dodać zlecenia. Zlecenie otrzymuje się poprzez napisanie /zlecenie. Rolleyes

Np: Otrzymałeś zlecenie - Zabij 70 graczy, czas: 30 min. Nagroda za wykonanie zlecenia: 250$.
Dość często zlecenia wchodzą w gry PvP'owe.
Niedostępny
#2
Fajny pomysł
[Obrazek: minecraft-logo.png]
#3
(08-01-2018, 12:51)Dantelion napisał(a): Cześć. Wpadłem na taki szalony pomysł, aby dodać zlecenia. Zlecenie otrzymuje się poprzez napisanie /zlecenie. Rolleyes

Np: Otrzymałeś zlecenie - Zabij 70 graczy, czas: 30 min. Nagroda za wykonanie zlecenia: 250$.

To raczej zadania.
I 70 graczy? W zamian za 250$? Totalnie nie opłacalne.
Poza tym gracze będą farmić.
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#4
(08-01-2018, 12:58)Wyimaginowany napisał(a):
(08-01-2018, 12:51)Dantelion napisał(a): Cześć. Wpadłem na taki szalony pomysł, aby dodać zlecenia. Zlecenie otrzymuje się poprzez napisanie /zlecenie. Rolleyes

Np: Otrzymałeś zlecenie - Zabij 70 graczy, czas: 30 min. Nagroda za wykonanie zlecenia: 250$.

To raczej zadania.
I 70 graczy? W zamian za 250$? Totalnie nie opłacalne.
Poza tym gracze będą farmić.

Gracze nie będą tracić zabójstw, poprostu dana ilość zabójstw = dana ilość $.
Niedostępny
#5
Na nie kolejny sposobki na farmienie pieniędzy ze snajperką...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#6
No i co to będzie? Co można dodać do tych zleceń oprócz zabijania? To będzie po prostu kolejna głupota sprzyjająca snajperom i kamperom. Na nie.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
(08-01-2018, 13:32)Tails napisał(a): No i co to będzie? Co można dodać do tych zleceń oprócz zabijania? To będzie po prostu kolejna głupota sprzyjająca snajperom i kamperom. Na nie.

Można zrobić takie coś :
Dodać rangi koło nicku np Nowy Drewno Kamień Złoto Diament Legenda
I one były by za zrobie nie tych zadań
Zadania były by dawane np co 24 h i jak zrobisz 10 zadań lub więcej to dostajesz rangę drewno i tak dalej
Nowy to był by gracz bez zrobionych zadań i za każdym zadaniem by się poziom trudności podnosił np zabij 5 graczy po tym więcej i tak dalej , a co do snajperki to :
Można zrobić zabij 5 graczy z pistoletu

Nad moją propozycją było by bardzo dużo pracy , a więc wiem , że nie zostanie to dodane ale to moja opinia i było by. Fajnie

Mogę nawet napisać przykładowy plugin , a cichusek wgra tylko
[Obrazek: minecraft-logo.png]
#8
jestem na nie.
mozna wyznaczac nagrode za zabicie kogos i to powinno wystarczyc.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości