Łódki.
#1
Ostatnio dość inni skarżyli się na to, że są błędy/bugi z łódkami. Aczkolwiek, jest to prawda, ponieważ:

- Na otwartym oceanie nie można wejść do takowej łódki. Jak próbujemy - to nas wciąga do tej łódki, a potem wyrzuca z niej na dno... Coś, tak jakbyśmy w niewidzialną pułapkę weszli. Na cofki mi to nie wygląda. :p

- Niektórym, to nawet łódki działają na skutek negatywny, gdyż jak to opisują - wyrzuca ich z serwera. Najprawdopodobniej z punktem wyżej, powodem jest Fly i to przez ten błąd przy próbie wejścia wyrzuca niektórych za fly. Ja obecnie takiej sytuacji jeszcze nie miałem, ale napiszę na wszelki wypadek.

Dodatkowo - na brzegu wysp da się normalnie wejść do łódek. Lecz na otwartym jeziorze/oceanie, już nie....
Prosiłbym, jak i wiele innych graczy - o zrobienie coś z tymi łódkami, gdyż przeszkadzają te błędy trochę w eksploracji oceanów w poszukiwaniu Podwodnych Świątyń (szczególnie, jak jest się na kordach X: 10 000, Z: 5000).
  Odpowiedz
#2
Najwyrazniej to jest wina anti-cheatu na fly. Jest on za bardzo wrazliwy. Jak ja sie zbugowalem w bloku to od razu wyrzucilo i pisalo ze mam za duzo packetsow. To mozna naprawic.Dla chcacego nic trudnego
  Odpowiedz
#3
(08-05-2018, 08:07)OskarPlayerGames napisał(a): Najwyrazniej to jest wina anti-cheatu na fly. Jest on za bardzo wrazliwy. Jak ja sie zbugowalem w bloku to od razu wyrzucilo i pisalo ze mam za duzo packetsow. To mozna naprawic.Dla chcacego nic trudnego
Na fly jest taka opcja, ale na bugowanie się na środku oceanu już nie.
Przy okazji: Odświeżam.

Odświeżam.
Błąd nadal występuje.
  Odpowiedz
#4
Problem wciąż występuje (testowałem dzisiaj)
  Odpowiedz
#5
Ja też tak mam a to przeszkadza bardzo w grze.
Nie czytaj tego!....Twój czas dobiega końca...
  Odpowiedz
#6
Też tak miałem jak mogłem jeszcze grać na serwerze.
  Odpowiedz
#7
Potwierdzam,błąd istnieje i jest bardzo uciążliwy przy dalszych podróżach. Ja mam ten błąd w takiej postaci,że mogę wsiąść tylko pierwszej łódki którą postawiłem,jak z niej wysiądę to nie da się z powrotem do niej wsiąść ,bądź do innej /trzeba zrobić relog .
  Odpowiedz
#8
(01-18-2019, 22:32)Wayneern napisał(a): Odświeżam.
Odświezam v2
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości