DisCord
#1
Witam.
Przed ostatnie kilka dni niepokoi mnie discord czemu ?
a temu że jakieś cuda tam się dzieją "myszaku" ty chyba wiesz co ;v

cichusku napisałem ci na pw coś

ee inni użytkownicy też chcieli coś napisać o tym wiec zostawiam też to im.

myszak jeżeli zamkniesz wątek lub go usuniesz to będzie akt że z tobą coś (ten tego)...
Niedostępny
#2
Niestety ale ciężko się mi z tym nie zgodzić. Obecnie na SkyLandowym Discordze panuje bałagan i gdyby nie Pomocnicy+ który mimo że tobie podlegają, a niektórzy z nich jakoś to starają się ogarnąć to panował by absolutny chaos. Dziś zniknęło kilka rzeczy które mimo wszystko nie powinny się wydarzyć a i utrzymywały się trochę czasu.
No ale po kolei.
Ten Discord przypomina bardziej coś stworzonego przez grupkę znajomych którzy lubią się bawić emotikonami i nadawaniem sobie różnych rang. Obecny układ kanałów na to wskazuje. Dużo kanałów które dotyczyły w mniejszym lub większym stopniu, serwera zniknęły: nie ma ogłoszeń graczy, rozmów o Minecraftcie, o forum, o samym serwerze, no nie ma nic, chyba tylko Rozmowy (które są off-topic bardziej), oraz kanał głosowy rozmowy z administracją... Dostajemy natomiast: kanał głosowy o Disco Polo (który jest kanałem "prywatnym" który każdy może zobaczyć), kanał o memach i kanał który znajdował się w informacjach i miał na celu nabijania się z tego co niektórzy napisali... Ale nie trudno odnieść wrażenie że powstał tylko po to aby wyśmiać tą jedną konkretną osobę.
https://prnt.sc/kcj8zi
Oprócz tego mamy: mnóstwo głupich emotek, głupie rangi (o tym za moment) oraz dezorientację. Najlepszy tego przykład został dziś naprawiony (przez jakiegoś Pomocnika+) czyli Moderator+ ma mniejsze uprawnienia niż Moderator bez plusa. I coś takiego trwało naprawdę długo. Przy tych głupich rangach to dobrym przykładem będzie DJ. Rang DJ było 3: DJ, Master DJ który nie wiadomo co robi ani czym się różni od zwykłego DJ oraz Zarządca DJ który też nie wiadomo co robi ale z jakiegoś powodu osoby z innymi rangami DJ mają się tego zarządcy słuchać. A wspominałem że ranga DJ nie ma żadnych uprawnień w kwestii samego Discorda? Więc po co to?
https://prnt.sc/kcj99q
Kiedyś jeszcze były rangi stworzone specjalnie dla jednej osoby, bardzo spersonalizowane.
Pomocnicy na szczęście dziś usuneli niepotrzebnie kanały, naprawili to zamieszanie z DJami, zrobili porządek z rangami. Ty Imp. jednak nie sprawiasz wrażenia jakby to ciebie coś obchodziło, ty traktujesz ten Discord jako swoją własność gdzie możesz się bawić bez ograniczeń, pamiętam to jak chciałeś zmienić swoją główną range na z Moderator na Gargamel, bo miałeś taki kaprys.
Ja nie mówię że ten Discord ma być jakiś super poważny, bo to nie o to chodzi ale o to że na chwilę obecną przypomina to taki prywatny Discord dla grupki znajomych gdzie panuje wolna amerykanka niż coś co ma utożsamiać z serwerem. Tak nie może być.

Chcesz to się obrażaj, ja napisałem jak to niestety jest.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
Teraz widzę, iż Seba coś zaradził na to, lecz też się wypowiem.
Ostatnimi czasem coś po prostu źle się dzieje - wszystko się zaczęło od wtedy, kiedy Selinie dałeś Zarządce DJa, oraz zrobiłeś ten kanał diskopolo...
Na Discordzie panował ład i porządek, dopóki nie stało się to, co ostatnimi dniami. Po prostu - moim zdaniem discord stał się ogólny, niż samo gadanie o serwerze, grze itp, zgodzę się z tailsem:
(07-29-2018, 23:16)Tails napisał(a): Niestety ale ciężko się mi z tym nie zgodzić. Obecnie na SkyLandowym Discordze panuje bałagan i gdyby nie Pomocnicy+ który mimo że tobie podlegają, a niektórzy z nich jakoś to starają się ogarnąć to panował by absolutny chaos. Dziś zniknęło kilka rzeczy które mimo wszystko nie powinny się wydarzyć a i utrzymywały się trochę czasu.
No ale po kolei.
Ten Discord przypomina bardziej coś stworzonego przez grupkę znajomych którzy lubią się bawić emotikonami i nadawaniem sobie różnych rang. Obecny układ kanałów na to wskazuje. Dużo kanałów które dotyczyły w mniejszym lub większym stopniu, serwera zniknęły: nie ma ogłoszeń graczy, rozmów o Minecraftcie, o forum, o samym serwerze, no nie ma nic, chyba tylko Rozmowy (które są off-topic bardziej), oraz kanał głosowy rozmowy z administracją... Dostajemy natomiast: kanał głosowy o Disco Polo (który jest kanałem "prywatnym" który każdy może zobaczyć), kanał o memach i kanał który znajdował się w informacjach i miał na celu nabijania się z tego co niektórzy napisali... Ale nie trudno odnieść wrażenie że powstał tylko po to aby wyśmiać tą jedną konkretną osobę.
https://prnt.sc/kcj8zi
Oprócz tego mamy: mnóstwo głupich emotek, głupie rangi (o tym za moment) oraz dezorientację. Najlepszy tego przykład został dziś naprawiony (przez jakiegoś Pomocnika+) czyli Moderator+ ma mniejsze uprawnienia niż Moderator bez plusa. I coś takiego trwało naprawdę długo. Przy tych głupich rangach to dobrym przykładem będzie DJ. Rang DJ było 3: DJ, Master DJ który nie wiadomo co robi ani czym się różni od zwykłego DJ oraz Zarządca DJ który też nie wiadomo co robi ale z jakiegoś powodu osoby z innymi rangami DJ mają się tego zarządcy słuchać. A wspominałem że ranga DJ nie ma żadnych uprawnień w kwestii samego Discorda? Więc po co to?
https://prnt.sc/kcj99q
Kiedyś jeszcze były rangi stworzone specjalnie dla jednej osoby, bardzo spersonalizowane.
Pomocnicy na szczęście dziś usuneli niepotrzebnie kanały, naprawili to zamieszanie z DJami, zrobili porządek z rangami. Ty Imp. jednak nie sprawiasz wrażenia jakby to ciebie coś obchodziło, ty traktujesz ten Discord jako swoją własność gdzie możesz się bawić bez ograniczeń, pamiętam to jak chciałeś zmienić swoją główną range na z Moderator na Gargamel, bo miałeś taki kaprys.
Ja nie mówię że ten Discord ma być jakiś super poważny, bo to nie o to chodzi ale o to że na chwilę obecną przypomina to taki prywatny Discord dla grupki znajomych gdzie panuje wolna amerykanka niż coś co ma utożsamiać z serwerem. Tak nie może być.

Chcesz to się obrażaj, ja napisałem jak to niestety jest.

Ja napisałem swoje, co o tym myślę - a co ty o tym zrobisz, to już twoja bajka. Jak się obrazisz - to się obrażaj, no ale sorry, przejrzyj na oczy, że zrobiłeś parę błędów.
#4
A najlepsze jest to, że nikt mi tego nie napisał, tylko lecicie że skargą do cichego. Bruno, dziwne, że coś takiego piszesz, skoro jeszcze niedawno chciałeś ode mnie moderatora. Ba, sam byłeś takim DJem, wtedy ci to nie przeszkadzało.
Tails, nie wiem dlaczego przeszkadza ci, że zrobiłem kanał do słuchania muzyki ze znajomymi ze sky-landu, on w żaden sposób nie wpływa na twoje użytkowanie. Rangi są poprawiane, no ale moja musi mieć nazwę moderator, ale o tym nikt nie pomyślał. Nie pomyślał też nikt o tym, że przez miesiąc nic się tu nie działo, i chciałem, żeby to się zmieniło, ale jak widać nie nadaję się do prowadzenia serwera. Ten serwer miał być do luźnego gadania, a nie tylko do serwerów, bo nikt nie wchodził na kanały tematyczne, a ja nie będę narzucał tematu rozmowy. Przykro mi, że źle odebrałeś intencję kanału #hall-of-stupid.

Być może mój czas na sky-landzie minął, sądząc po wiadomościach, które ostatnio otrzymuję prywatnie. Poważnie zastanowię się nad odejściem i dam znać.
#5
(07-30-2018, 08:14)Impression napisał(a): A najlepsze jest to, że nikt mi tego nie napisał, tylko lecicie że skargą do cichego.

Pisałem ci wcześniej. Jaka była twoja reakcja większość z nas wie.

(07-30-2018, 08:14)Impression napisał(a): Tails, nie wiem dlaczego przeszkadza ci, że zrobiłem kanał do słuchania muzyki ze znajomymi ze sky-landu, on w żaden sposób nie wpływa na twoje użytkowanie.

Sam kanał to jeszcze pół biedy, ale skoro są o nim dodawane ogłoszenia (jeden z głównych kanałów) to już coś jest nie tak.

(07-30-2018, 08:14)Impression napisał(a): Przykro mi, że źle odebrałeś intencję kanału #hall-of-stupid.

W takim razie powiedź proszę czemu miał służyć ten kanał. W opisie kanału znajdowało się coś takiego:
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Więc powiedź do czego miał on służyć, jak nie do wyśmiewania osób które nawet nie napisały niczego złego. Wybacz, ale to już jest dno.

Wcale nie jesteś złym moderatorem, po prostu nie masz doświadczenia w prowadzeniu takiego Discorda.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
Widać, że wszystko musi być spięte Rolleyes podjąłem decyzję, i nie mam zamiaru już dłużej wam szkodzić na forum i na discordzie. Odsyłam do nowego tematu, który pojawi się za 3 minuty.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości