obraza i spam i zarzuty bez powodu
#1
Exclamation 
Twój nick: kamielo320
Nick oskarżonego: dj_leopold
Opis sytuacji: Kolega chciał mu coś sprzedać ale dj_leopold sądził że mamy multi konta i zaczął mnie i mojego kolege wyzywac że MC_kozak_MC to moje multi konto. Nagminie pisałem mu że ja tylko buduje se domek ale on sądził inaczej więc zaprosiłem go na kanał teamspeak ale nie wbił następnie pisał że ma 28 lat i że nie gada z dzieciaczkami chodź sam robił nagminie błedy ortograficzne dodał jeszcze że zaraz wyśle linka na yt z tym nie doszłym oszustwem ale tego nie zrobił niestety zroniłem ss końcówki tej rozmowy ale mam nadzieje że to wystarczy bo już dawno mnie ktoś tak nie zdenerwował Tongue dodaj jeszcze że myślałem że odpuści więc wcześniej nie robiłem ss
Dowód/Screen:    
#2
Troche za mało na bana.
#3
to ja już nie wiem za co się dostaje bana na tym serwerze Tongue
#4
Ja tu widzę lekką prowokacje z twojej strony.
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#5
powinien dostać bana i tyle w temacie
#6
po prostu nie lubie jak ktoś bez podstawnie mnie obraża i do tego kozaczy a nie chce porozmawiać na tsie
#7
Ale jednak jeden dowód jest za mało na bana za słownictwo.
W dodatku, jak ty go jeszcze prowokowałeś. Bany są za Słownictwo i Obrazę również, no ale tutaj jest właśnie mało dowodów, jakbyś miał ich więcej to może starczyłoby, a tak to z 1 nic nie zrobi się.
#8
(07-11-2018, 13:27)Kamielo320 napisał(a): to ja już nie wiem za co się dostaje bana na tym serwerze Tongue

jakby napisal kilka takich lub podobnych obrazliwych slow, to wtedy by dostal kare.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości