Kradziez
#1
zostałem okradziony z glow oraz diamentow na działce 1;1, dodani byli kurczychlast szwed xblondik isia145 i tynka_2005. najprawdopodobniej ktoś wlamal się na konto kurczychlast, podobnie jak kiedyś brunokastner na konto talarka17. mam nadzieje, ze da się to odzyskac Cry
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#2
Jedną z główek wczoraj sprzedał mi BrykuSmurf, możliwe, że na konto jednej z dodanych osób włamał się on lub ktoś z jego działki.
Filmik z wymiany: https://youtu.be/LztQMTeOljA
Niedostępny
#3
kurczychlast ostatnio logowal sie 8 lipca,
szwed 3 lipca,
xblondik wczoraj,
isia145 w czerwcu,
tynka_2005 wczoraj.

ciebie nie biore pod uwage, bo chyba od kilku dni nie grales na classicu.
wczoraj zabijaka okolo 21:30 napisal mi o jakiejs kradziezy u ciebie, wiec zalozmy, ze to rzeczywiscie mialo miejsce wczoraj.
blondik logowal sie wczoraj o 12 i gral przez prawie godzine, od tamtego czasu nie wchodzil do gry.
tynka grala od 19:40 i skonczyla gre o godzinie 22, pare razy wchodzila na swoje konto, ale zawsze z tego samego adresu IP.

blondik ma staly adres IP i logowal sie z tego samego adresu wczoraj, przedwczoraj, jak i pare dni wczesniej, wiec raczej nie bylo tu wlamania.
u tynki adres IP jest zmienny, ale poczatek jest zawsze taki sam, wiec raczej malo prawdopodobne jest aby tutaj tez doszlo do wlamania.
kurczychlasta tez sprawdzilem pod wzgledem adresow IP, ale on tak samo jak blondik, ma staly adres IP, w dodatku tak jak napisalem, ostatnio logowal sie 8 lipca.

diamentow i innych rzeczy nie odzyskam, a jesli chodzi o glowy to np. screen glow na twojej dzialce lub nicki glowek bylyby pomocne, wtedy moglbym przeszukac konta blondika i tynki, ale ze wzgledu na wieczorne godziny gry tynki bardziej jestem skklonny ja obwinic o kradziez, jezeli w ogole do jakiejs doszlo, bo tak czy siak licza sie dowody, a tu ich nie ma.

(07-11-2018, 09:03)JTdiro napisał(a): Jedną z główek wczoraj sprzedał mi BrykuSmurf, możliwe, że na konto jednej z dodanych osób włamał się on lub ktoś z jego działki.
Filmik z wymiany: https://youtu.be/LztQMTeOljA

sprawdzilem adresy IP i nie logowal sie na inne konta, wiec jezeli to byla glowka huba, to musial ja od kogos dostac lub kupic.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
na pewno była glowa o nicku hubplaygames, zaraz poszukam screenow
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#5
Dla twojej świadomości hub, ja już dawno przestałem grać odkąd dałem momondze wszystkie ity itp

(07-11-2018, 08:53)HubPlayGames napisał(a): podobnie jak kiedyś brunokastner na konto talarka17.

tutaj się nie zgodzę nigdy nie korzystałem z cudzych kont, tylko ty tego nie zrozumiesz. no bo przecież najlepiej napisać "o o! włamał się na kogoś konto, z zerowymi dowodami"
jedynie to siedziałem na swoim miejscu.

EDIT: a jeżeli ktoś to by interesowało, wczoraj robiłem maraton na discordzie skylandzie "czytanie książki" 21:00-3:00
Poza temat:
eee cichusku pisałem ci coś wcześniej na pw bo jeszcze zapomniałem o tym proszę sprawdź.
Niedostępny
#6
Jeżeli mam już dostać perma to z klasaXD to byłam ja
#7
(07-11-2018, 09:45)Tynka_2005 napisał(a): Jeżeli mam już dostać perma to z klasaXD to byłam ja

No dobra, a co zrobiłaś z główkami?
Niedostępny
#8
Zależy o która pytasz
#9
Tą czerwoną z siwymi włosami.
Niedostępny
#10
SpalilamXD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości