Zastępstwo
#1
Star 
Jeżeli większość trybów pada np:
-Jump PVP
-Pvp z pistoletami
-Mini Gry
-Build
-Zabawa w chowanego
itp.
Może byśmy je skasowali a dodali inne tryby np:
-Mega Drop
-Gravity
-Party
-Survival
-Serwer Eventowy (Dana data, dany tryb i można wygrać rangę VIP lub SVIP i taki event np raz na miesiąc).
Jeżeli chodzi o pomoc graczę pomogą budować mapy itp.

A jeżeli chodzi o plugin postaram się znaleźć link do pluginu Wink.
Siema Jestem Bambiczka.
#2
Jestem za chociaż ten Survival mógł by zepsuć serwer :/.
pff pomaż.
#3
Plugin do Gravity:
https://dev.bukkit.org/projects/gravity
Siema Jestem Bambiczka.
#4
Absolutnie na nie.

Zastąpmy je trybami które jeszcze szybciej się znudzą...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
jeśli tryb pvp pistolety pada to ja jestem gub...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#6
Tryb pvp znowu żyje lol

Całkowicie na nie hatfu
Teach Me
#7
(07-05-2018, 09:48)DJ_Damianovsky napisał(a): .............
Nie nabijaj postów. Jest to karane + podchodzi pod spam.
(07-05-2018, 09:49)Rebellious napisał(a): Typowi ludzie pomysły innych to tak tak a słabych graczy to: Nie nie...
Weź czasem się zastanów to, co piszesz...
My nie patrzymy na innych graczy. Jak pomysł się spodoba, to oczywiście, jest się za, ale to co zaproponowałeś jest lekką przeginką, bo:
- PvP z Pistoletami -> Tryb znów wraca do odżycia. Na trybie grają inni gracze.
- MiniGry -> Że co? Wczoraj 10 osób było, co nie jest złe jak na taką ilość graczy dziennie, na serwerze.
- Chowany - Od niego też wara. Ostatnio było dużo osób, więc co ty znów gadasz?
- Build - Tu się jedynie zgodzę.
- JumpPvP - Czasem wejdą osoby, ale szału nie ma. Toć już lepiej, aby Cichusek dodał do PvP z Pistoletami ten Blaster do kupienia, oraz możliwość zmiany speeda (1-2) i skoku (1-2). Ale tego nie będzie na PvP z Pistoletami.

Jednak, twoje pomysły też nie są za mądre.
- Tryb Eventowy - Nie. Co z niego będzie, hmm? Co na nim robisz? Nic. Tylko itemy zbierasz z eventów. Bez sensu.
- Survival:
**1. Wejdź na Prison
**2. Przejdź cały Prison
**3. Wejdź na Wolność.
Ja rozumiem, że długo to zajmuje, ale były propozycje na taki prosty survival. Cichusek jest na nie, i tyle.
- Gravity - Gravity jest fakt, dobrym i fajnym trybem, jednak wątpię, aby na takiej ilości graczy działał. Dziennie jest 150 osób, z czego większość jest na Classicu, WaterBlocku itp.
- MegaDrop - Tryb się szybko znudzi. Zdobędziesz wszystko w 5 dni i potem co? Nic. Nie grasz na nim, bo się znudził.
- Party = MiniGry.

+ Taka jedna uwaga ode mnie:
Jeżeli nie grasz na trybach, które wymieniłeś do usunięcia, to po co się odzywasz na ich temat, hmm? Nie wiesz nawet, ile dziennie graczy. + Widocznie, niektórych nie umiesz odmienić (MiniGry = Party). Chowany się trzyma, jak trzymał, a ty pewnie i tak na nim nie grasz. Jedynie, zgodziłbym się z Buildem, ale to i tak nic nie da. A ty się potem dziwisz, że twoje propozycje nie są rozpatrywane pozytywnie. Jest tak, bo piszesz rzeczy wyssane z palca. Chowany umierał, umierał, lecz grają na nim osoby. To samo PvP z Pistoletami.

(07-05-2018, 09:55)Rebellious napisał(a): Jesteś tego pewien? Tongue
Jesteśmy tego pewni w 100%. Ten pomysł nie jest dobry.
Sprawa moim zdaniem została wyjaśniona (zależy to już od Cichuska, co zrobi. Ja tylko swoje zdanie wyjawiłem).
#8
(07-05-2018, 09:49)Rebellious napisał(a): Typowi ludzie pomysły innych to tak tak a słabych graczy to: Nie nie...

No tak, faktycznie twój pomysł jest świetny.
Pokasujmy tryby zgodnie z zasadą "ja nie gram, to można kasować"

I zastąpmy je:
- Mega Drop - klonem Classica
- Gravity - trybem w którym spadasz może z 10-15 sekund, gdzie po jakimś czasie wykujesz sobie na pamięć gdzie trzeba się poruszać na mapie.
- Survival - kolejnym klonem Classica
- Party - które jest już na serwerze
I eventami które z jakiegoś powodu wymagają usunięcia jakiś trybów. Rolleyes

No faktycznie świetny pomysł.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#9
Na nie...
#10
To, że te tryby czasem są puste nie znaczy, że należy się od razu wszystkich tych pozbywać.

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości