Ban
#1
Witam chciałem się dowiedzieć czemu mój brat MyNameIsPro został zbanowany permanentnie za obraze. Sam widziałem jak Zonial go prowokował i również go wyzywał. Do tego Zonial cheater ........ nic mu nie zrobicie proszę o odbanowanie MyNameIsPro dajcie mu ostatnią szanse
#2
Od maja do dzisiaj miał 5 banów za obrazę, raczej nie zostanie odbanowany, mógł przestać obrażać już po pierwszym banie.
Niedostępny
#3
Twój brat dostał dużą ilość banów i mute. Nie zrozumiał, nie poprawił się, wciąż zachowywał się chamsko to w końcu doszło do takiego momentu gdzie dostał perma. Nie odbanuje go.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#4
Tailis odbanuj go proszę błagam wezmę się za niego
#5
1. Nie rób 2x tematów o tej samej tematyce.
2. Miał dużo szans. Nie zostanie odbanowany. Niech teraz popatrzy na swoje błędy i niech wróci, jak się w końcu uspokoi. Swoim zachowaniem wystarczająco poniżył 1/2 serwera.
#6
(07-04-2018, 11:38)Rebellious napisał(a):
(07-04-2018, 11:37)Wayneern napisał(a): 1. Nie rób 2x tematów o tej samej tematyce.
2. Miał dużo szans. Nie zostanie odbanowany. Niech teraz popatrzy na swoje błędy i niech wróci, jak się w końcu uspokoi. Swoim zachowaniem wystarczająco poniżył 1/2 serwera.

A ja ciebie proszę, żebyś nie nabijał sobie postów! Każdy twój post w niektórych wątkach jest po prostu spamem. Naprawdę, ogarnij się.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości