Woda - Pomysł.
#1
Proponuje dodanie do sklepu za 50$ Wiadro z wodą.

Wiadro z wodą będzie tak jakby atutem ochronnym, ponieważ gdy będziemy na dół spadać, to możemy na ziemi spamić wodą, aż się wyleje (cząsteczka jej) i ochroni innych.

Proponuje dodanie ją oczywiście do sklepu za 50$, oraz do eq Vipa oraz Gracza może.

Oczywiście rozlewanie wody będzie zablokowane. Chodzi o to, że nie będziemy mogli jej wylać, lecz pod sobą postawienie, żeby ochroniła. Czasem się udaje, czasem nie (ci co na hardcore grali, wiedzą jak chyba).

Wiadro oczywiście będzie się odnawiać.
#2
(07-02-2018, 13:00)Wayneern napisał(a): Proponuje dodanie do sklepu za 50$ Wiadro z wodą.

Wiadro z wodą będzie tak jakby atutem ochronnym, ponieważ gdy będziemy na dół spadać, to możemy na ziemi spamić wodą, aż się wyleje (cząsteczka jej) i ochroni innych.

Proponuje dodanie ją oczywiście do sklepu za 50$, oraz do eq Vipa oraz Gracza może.

Oczywiście rozlewanie wody będzie zablokowane. Chodzi o to, że nie będziemy mogli jej wylać, lecz pod sobą postawienie, żeby ochroniła. Czasem się udaje, czasem nie (ci co na hardcore grali, wiedzą jak chyba).

Wiadro oczywiście będzie się odnawiać.

Czyli będzie można robić watery.
Jestem za, tylko może jakiś cooldown.
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#3
Za bo dla mnie VIP ma za mało lamerski karabin i nasionka które raz na chiński rok zabijają...
Teach Me
#4
Że to mój pomysł to jestem Za xd
Nie czytaj tego...

Umrzesz za siedem dni. Shocked
#5
(07-02-2018, 13:05)_DrStrange_ napisał(a): Za bo dla mnie VIP ma za mało lamerski karabin i nasionka które raz na chiński rok zabijają...

XDDDDDDDDDD



Jestem za.
Niedostępny
#6
Jestem za...
#7
Jestem za...
Nie czytaj tego!....Twój czas dobiega końca...
#8
Hmmm, a pomyśleliście o griefingu mapy? Zalewanie pochodni chociażby.

Niedostępny
#9
(07-02-2018, 14:48)Iam napisał(a): Hmmm, a pomyśleliście o griefingu mapy? Zalewanie pochodni chociażby.

Pisałem, że woda będzie do wylewania zablokowana. Będzie coś ala Hardcore (Wyimaginowany napisał water, czy coś takiego chyba). Po prostu czasem woda będzie ratować. Inaczej: Będzie tak jak dzisiaj, tylko woda będzie ratować, ale nie będzie rozchodzić się, tylko bugiem można by się uratować, jak na Hardcore serwerach, kto grał - to wie.
#10
Na nie.

Nie po to kasowano odskocznie aby dodać teraz coś podobnego na jej miejsce.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości