Arena!
#1
Information 
Dzień dobry, w tej propozycji chciałbym przedstawić moją mapę do trybu PvP Pistolety, genezą tej mapy miało być miasteczko na mesie, ale przerodziło się w typowe opuszczone miasteczko, nieco zasypywane piaskiem (góreczki i dolinki z gliny), a tak w ogóle to magiczna ta glina, bo w zależności od wysokości zmienia kolor. Nic dodać, nic ująć, starałem się zadbać o miejsca strategiczne.
Warpy są oznaczone tabliczkami i redstone'owymi bloczkami.

Żeby arena miała jeszcze solidniejsze podstawy bycia, pozwólcie mi dać kilka dni na skończenie przemówienia z propozycjami wszelakich zmian.

Dziękuję

https://imgur.com/a/JInoXlD

P. S. Screeny wysłały mi się w randomowej kolejności.

Niedostępny
  Odpowiedz
#2
oczywiscie ze jestem na tak
  Odpowiedz
#3
Jak najbardziej za, ale ja bym dodał jeszcze podziemne tunele jak są teraz. Fajnie by to wyglądało
  Odpowiedz
#4
Ładne

Chciałbym zobaczyć hybrydę tych 3 map na ten tryb bo aż 3 są proponowane a nie chciałbym tracić żadną z nich
Teach Me
  Odpowiedz
#5
Jestem za.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
  Odpowiedz
#6
na tak
  Odpowiedz
#7
Jestem na tak Wink
Najśmieszniejszą rzeczą w tej sygnaturze jest to, że zanim zrozumiesz, że nic sensownego nie wnosi, to jest już zbyt późno, aby przestać ją czytać

[Obrazek: 49d7d05217014.gif]
  Odpowiedz
#8
Jestem za.
Mimo, iż zrobiłem swoją mam już dość w swoją ładować więcej nerwów, skoro są 2 lepsze.
Tutaj cała moja wypowiedź w moim wątku: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...820&page=5
  Odpowiedz
#9
Za.
Ale jestem przeciw tunelom jak napisała osoba wyżej.
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

  Odpowiedz
#10
(06-29-2018, 14:56)Im a Fake. napisał(a): Jak najbardziej za, ale ja bym dodał jeszcze podziemne tunele jak są teraz. Fajnie by to wyglądało

Tunele w obecnej formie nie sprzyjałyby dobrej rozgrywce, przynajmniej ze snajperkami, nie wiem jak z innymi brońmi. Tak czy siak zanim tą mapę Cichusek przyjąłby, prosiłbym go uprzejmie o zaczekanie na wygłoszenie mojego przemówienia. Zależy mi na tym, ponieważ przykładowo inna mapa mogłaby nie nadawać się pod kątem pewnych ustawień i statystyk broni, a jeszcze inna już by się nadawała.

Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości