Ranga Sky/Water block
#1
Question 
Witam

Czy jest opcja, żeby zamienić mojego Svipa z skyblocka (przed chwila kupionego, poza /fly nic na nim nie zrobiłem) zamienić w Svipa na waterblocku? Dopiero co wróciłem do gry i byłem przyzwyczajony, że ranga działa na obu trybach, mam nadzieję, że jest to możliwe.

Pozdrawiam,
Zielski[/i]
#2
Jeśli się nie mylę to ranga Elite działała tak że miało się rangę na obydwu serverach. Jako że zastąpiono rangę Elite SuperVipem, to moim zdaniem ranga ta powinna działać na obu serverach. Przepraszam że się wtrącam ale chciałam dodać ten mały szczegół.
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#3
(06-29-2018, 08:11)Ewe napisał(a): Jeśli się nie mylę to ranga Elite działała tak że miało się rangę na obydwu serverach. Jako że zastąpiono rangę Elite SuperVipem, to moim zdaniem ranga ta powinna działać na obu serverach. Przepraszam że się wtrącam ale chciałam dodać ten mały szczegół.

elite bylo na 60 dni, svip na 30 i vip rowniez na 30.
usunieto elite, svip jest na 60 dni, vip jest na 30.
svip kosztuje 17zl za 60 dni na 1 serwer, a elite za 60 dni na 2 serwery kosztowal 30zl.
od jakiegos czasu rangi sa tansze i sa przez to na jeden serwer, bo i tak wiekszosc graczy grala tylko na skyblocku lub tylko na waterblocku, a tylko nieliczni na obydwu, wiec teraz mozna powiedziec, ze maja taniej.

przenioslem ci range.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości