Problem z Youtubem
#1
Exclamation 
Nie wiedzieć czemu, ale szlag mnie trafił, jak zobaczyłem pod swoim najnowszym filmem, że nie widzę komentarzy... Ale nie tylko pod tym filmem. Pod całym kanałem nie widzę komentarzy (oprócz niektórych własnych i przypiętych) oraz na wszystkich pozostałych kanałach tym bardziej nie widzę komentarzy! Metoda z ustawieniem wszystkich komentarzy na widocznych bez zatwierdzania lub wyłączenie trybu ograniczonego nie działa.

Proszę o pilną pomoc, ponieważ nawet po wylogowaniu nie widzę komentarzy. Żadnych.

Niedostępny
  Odpowiedz
#2
Zaraz zobacze u siebie, czk

Youtube się zepsuł, gdy wchodzę na moje filmy pokazuje mi ilość komentarzy, ale do sekcji komentarzy nie mogę już zjechać. Mam to samo z filmami na pasku po prawej stronie, nic nie widzę. Mam nadzieję że YouTube to w końcu naprawi, bo to nie jest pierwszy raz.
  Odpowiedz
#3
Również mam tak samo. Chcę sobie komentarze poczytać a tu dupa max 1 się wyświetla.
Najśmieszniejszą rzeczą w tej sygnaturze jest to, że zanim zrozumiesz, że nic sensownego nie wnosi, to jest już zbyt późno, aby przestać ją czytać

[Obrazek: 49d7d05217014.gif]
  Odpowiedz
#4
Coś się popsuło najwidoczniej. Nie działa zarówno z poziomu aplikacji jak i przeglądarki.
[Obrazek: a3b10da1d11d85a340323b44c94e0d38.jpg][Obrazek: b23432c08d27cd0797044847c54caf8a.jpg]
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#5
U mnie to samo, ale wiem jak to naprawić. Wystarczy iść spać. Rano już będzie działać.
  Odpowiedz
#6
chyba już działa


Załączone pliki Miniatury
   
  Odpowiedz
#7
można zamknąć
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości