2
#1
Chciałbym poprosić o dwie zmiany które mają na celu poprawę gry.

1. Usunięcie pluginu na Antiknocka. On i tak bardzo rzadko pomaga i powoduje to że nie wykrywa tego że u niektórych graczy (wiem bo widziałem) tego że wykopali jakiś bloczek.

Jakoś nagrania... Ech, no ale myślę że już wszyscy się do tego przyzwyczaili. Rolleyes


Skąd wiem że to przez ten plugin? Wcześniej coś takiego nie występowało aż do momentu gdy ten plugin się pojawił.

2. Po zakończeniu gry, gracze pojawiają się w poczekalni. Problemik jest taki że aby dołączyć do gry trzeba wejść na to jedno konkretne miejsce (X -113, Z -7, dziurka bezpośrednio prowadzi do tego), wiele osób o tym nie wie i rezultat tego jest taki że zdarza się że niektóre osoby zostają w tej poczekalni. Prosiłbym o to aby zmienić to miejsce na /spawn, czyli tam gdzie pojawiamy się gdy dołączamy do trybu.

No to było by na tyle, z góry dziękuje.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#2
1. usunalem.
2. nie moge tego zmienic, po grze gracz automatycznie teleportuje sie w miejsce z ktorego wystartowal.
[Obrazek: sygnaturka.png]
  Odpowiedz
#3
(06-28-2018, 09:56)Cichusek napisał(a): 2. nie moge tego zmienic, po grze gracz automatycznie teleportuje sie w miejsce z ktorego wystartowal.

To może inaczej: a może wyróżnić te kordy jakimś rzucającym się w oczy blokiem, oraz informacją że trzeba na jego ustać.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości