[NEW] Arena na Pistolety.
#31
(06-27-2018, 18:12)Cichusek napisał(a):
(06-27-2018, 11:19)Wayneern napisał(a):
(06-27-2018, 11:08)JTdiro napisał(a): Zbyt pagórkowata, nie będzie dało się normalnie biegać i walczyć. Nie licząc tego, bardzo ładna.

Powód: Nie będzie łatwo. Takie areny właśnie są najlepsze, bo trzeba się na nich pomęczyć. + Takie areny są bardzo ładne, a wiele osób chciało, aby był teren pagórkowaty.

wyglada troche jakby byla wysadzona przez tnt + niektore bloki randomowo zniknely (tak jak liscie na drzewie po scieciu pnia).

wayneern, jak juz uzywasz worldedita, to uzyj moze brush smooth, bo troche przesadziles w niektorych miejscach, sa zbyt duze uskoki terenu, chociaz te sciezki popraw aby byly proste, a nie polowa sciezki (lewo/prawo) wyzej, a druga nizej.

arena tez wydaje mi sie zbyt mala i za malo atrakcyjna.
na aktualnej arenie sa przerozne domki, rozne bloki, jest wiele kolorow, sa jeziorka, pola uprawne, helikopter, ladowisko, no i tunele tez jakies byly.
a tutaj jak sie tak spojrzy, to widac tylko zniszczony teren, kawalek rzeki, pare domkow i sama zielen.
w dodatku ta arena jest raczej zbyt mala.

juz ta arena: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=36796 bardziej do mnie przemawia.
sa bardzo ladne sciany, chociaz pewnie trzeba je bedzie okroic albo zablokowac aby ludzie nie campili na szczycie.
widac, ze teren jest roznie uksztaltowany, jest sporo gorek i przeszkod, sa skupiska drzew i sa tez plaskie miejsca gdzie mozna latwo sie poruszac.
podoba mi sie efekt wchodzenia drogi w tunele na scianach areny i dwa wiezowce, reszta domkow i bunkier wyglada z gory dosyc kiepsko (widzialem tylko screen) i w umiejscowieniu budynkow panuje zbyt duzy porzadek, przydaloby sie je troche od siebie oddalic i troche poprzesuwac, bo mam wrazenie jakby to byly domy szeregowe wzdluz ulicy.
no i oczywiscie mapa tez jest za mala, chyba nawet mniejsza od twojej, ale przynajmniej jest kolorowo i wedlug mnie ciekawiej wyglada od pobojowiska.

Ogólnie rzecz biorąc, uznałeś arenę za pobojowisko. Arena jest areną taką "wojenną", więc dlatego jest tyle poniszczonych domkow.

Ale teraz tak:
- Drzewa - Wojna zniszczyla te drzewa, i liscie leza.
- TNT - nie uzywalem w ogole TNT...
- WorldEdit -> A dziekuje za propozycje, dziekuje.

Postaram się poprawić arenę i do końca dnia dać jeszcze screeny. Postaram się również rozszerzyć ją.
#32
(06-27-2018, 18:21)Wayneern napisał(a): Ogólnie rzecz biorąc, uznałeś arenę za pobojowisko. Arena jest areną taką "wojenną", więc dlatego jest tyle poniszczonych domkow.
(...)
- Drzewa - Wojna zniszczyla te drzewa, i liscie leza.

Te liście zostałyby zdmuchnięte w ciągu czasu, jak długo ciągnie się to pobojowisko. Tak na marginesie.

Niedostępny
#33
Po dłuższych przemyśleniach:
- Arene roszerzyłem z 100x100 na 150x150.
- Tą górę rozszerzyłem
- Dodałem jeszcze jedną część rzeczki oraz jej źródło (jest ono małe), która ma oddzielać takie jakby "miasteczko" od miejsca, gdzie odbywa się wojna.
- Poprawiłem ścieżkę.
- Dodałem 1 staw
- Dodałem cmentarz (mały) na tej górce, gdzie były ruiny (widoczna będzie) (osoby są przypadkowe, oprócz TOP 2 pistoletów, oraz Administracji i autora areny).
- Dodałem drogę, oczywiście pustą, gdyż każdy sobie uciekł, bo nadeszła wojna, oraz 1 tunel. Droga oczywiście w stanie lekko zniszczonym.
- Dodałem domki na 1 ścianie, jako pokazanie, że ktoś tu kiedyś mieszkał. Oczywiście - Są poniszczone.
- Zmieniłem respy 1-A, 1-F, 1-B
- Koło jeziorka są już troche wyższe górki (żeby zrobić taką dziurę, dla jeziorka, jako oazę tak jakby)
- Dodałem kolejne armaty (3), tym razem od strony drogi.
- W rogu mapy dałem stodołę, jako pomieszczenie "zaopatrzeń żywności" na nadchodzącą wojnę.
- Dodałem hangar (2) z samolotem taki, jaki jest na 1-D na dzisiejszej mapie.
- Przedłużyłem lekko teren na 1-A.
- Dodałem "małe morze"
- Dodałem latarnie morską, która jest zniszczona (szczątki w tym "morzu").

Na razie tyle, co udało mi się wykombinować z areną. Myślę, że już będzie dobrze.
Screeny tutaj się znajdują: https://imgur.com/a/o1UDEqt
#34
Jestem za dodaniem . jest okej
.
#35
Mały Refesh.
Zależy mi, aby cichy zobaczył co zmieniłem w arence (2x posty wyżej).
Zapraszam również do dyskusji na temat arenki.
#36
Za dużo wody
¯\_(ツ)_/¯
#37
(06-29-2018, 09:14)Croxx napisał(a): Za dużo wody

Spowodowane jest może tym morzem jedynie, ale już sam nie wiedziałem co tam dać...
#38
(06-29-2018, 09:04)Wayneern napisał(a): Mały Refesh.
Zależy mi, aby cichy zobaczył co zmieniłem w arence (2x posty wyżej).
Zapraszam również do dyskusji na temat arenki.

kilka moich uwag:

1. https://i.imgur.com/jzz99oa.png a tu co tak plasko?
2. https://i.imgur.com/2vugzVm.jpg troche przypomina mi to dynie na halloween..
3. https://i.imgur.com/slhh31M.jpg co to sa za dziwne kamienie z lewej strony? takie 3 identyczne sztuki, jezeli to armaty, to nie pasuja one rozmiarami do domkow naprzeciwko.
4. nadal uwazam, ze jest za duze pobojowisko na calej arenie, mi osobiscie nie podobaja sie celowo zniszczone mapy w celu uzyskania jakiegos postapokaliptycznego efektu, wole czyste i schludne mapy, a tutaj jest kamien na kamieniu (wlasciwie trawa).
5. jak mam sie jeszcze do czegos przyczepic, to nie podoba mi sie szary chodnik przy ulicy (ja bym go usunal), dodalbym jakis zakret lub skrzyzowanie aby bylo wiecej ulic, a nie tylko jedna pod sciana, no i moze trzeba zrobic jakies lepsze sciany dookola areny.

ogolnie jestem na nie, moze by sie na tym jakos gralo, ale raczej wyglad areny nie zacheca.
jezeli moge cos zasugerowac, to zamiast scian i sufitu uzyj bloku bariery z 1.8, a za tymi "scianami" zrob tak gesty i wielki las lub zbuduj jakies gory, aby gracz myslal, ze tam tez jest naturalny teren (calosc rozumiem jest na plaskiej mapie), wtedy nabierze to ciekawszego efektu, a nie takiego pudelka jak jest dotychczas na serwerze.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#39
1. Zrobie zaraz normalny.
2. Mogę zmienic kolory.
3. Armaty. Powiekszyc moge.
4. Moge zrobic z tym porzadek, ale troche to zajmie.
5. Usune chodnik, dodam jakieś zakręty.

Co do ścian - popróbuje, ale też troche to zajmie.
Do 2 dni powinienem dac zmiany.
#40
Jeśli już narzekamy: na obecnej mapie, grając na 15-20fps, mniej wiecej da się grać i nawet kogoś udawało mi się kogoś zabijać. Da się grać na takiej ilości i zapewne są osoby, które grają z takimi lagami. Na Twojej arenie nawet poruszanie się było by problemem.. po za tym, bitwy z miecza na tych wszystkich pagórkach były by niemożliwe. Na pvp potrzeby jest płaski teren z małymi pagórkami, drzewkami, domkami, tak jak jest to na obecnej arenie.
Jestem przeciw zamiany aren. Można ją dodać ewentualnie jako 2 arene i zobaczyć, na której będzie więcej graczy.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości