SNAJPERKA
#1
Sad 
SNAJPERKA, inaczej karabin wyborowy – ta najbardziej zabójcza i wkurzająca graczy broń, dosłownie niszczy sens grania w trybie PvP Pistolety! (Ej zaraz, pistolety?) NOTORYCZNIE widzę taką sytuację, kiedy ktoś biegnie z tymi snajperkami i tylko nimi atakuje, nawet chowanie się przed nimi w domkach nic nie daje. Mogę nawet stwierdzić fakt, że są od niej UZALEŻNIENI, ze względu na bardzo skuteczne obrażenia i szybki rozwój poziomu swojej postaci. Cena 120 dolców jednak mało znaczy dla stałych klientów. A reszta broni ze sklepu, takie jak Shotgun, AK-47, SMG przez właśnie TĘ BROŃ, już wcale się nie liczą i nie mają prawie ŻADNEGO SENSU, kiedy gra się przeciwko snajperom na tak WIELKIEJ (i płaskiej) Arenie.

Graczom odechciało się grać tylko dlatego, że przez cały czas (dostawali krytyczne obrażenia w głowę) ginęli z nieokreślonego powodu, takiego jak brak wykrycia przez nich przeciwnika na mapie, który ten jest tak daleko, że trudno jest go dostrzec, dodatkowo będącego jeszcze za plecami.

Po pierwsze, nie wyobrażam sobie, żeby ktoś biegnąc BOKIEM, jednocześnie potrafił strzelić komuś "noscopem w głowę" i jeszcze dobić go za drugim strzałem! To, co się dzieje teraz na mapie, wyglądają na jakieś utopijne zagrywki i popisy wyznaczonych strzelców. Nie i nie będę wydawać hajsu na ten "przedmiot", z powodu chęci na odwet, bo na przykład mnie na to już po prostu nie stać.

Tzw. "Wielka Arena", jest jak na razie starą dobrą mapą, ale przez dominującą płaską powierzchnię, gracz z karabinem snajperskim ma tak wielką przewagę, że trudno jest chociaż DOJECHAĆ takiego uciekającego przede mną snajpera i zabić go za te 10 dolców w nagrodę. Gdyby chociaż z niego wypadał jakiś "loot" na promocje na snajperkę, zamiast tych staków kebabów z ekwipunku, to te tzw. DOJEŻDŻANIE tych cwaniaków, na pewno miałoby jakiś sens. (Właśnie, jeśli chodzi o propozycję na "looty" – Chciałbym, aby każdy mógł mieć szansę na dostanie promocji na broń (bądź na inne bronie, whatever) zabijając kogoś właśnie mieczem - tylko bronią białą, a nie za pomocą broni strzeleckiej, czy miotającej (łuku). I zaraz powiecie, że to nie ma sensu, bo wystarczy strzelić snajperką w głowę i dobić gracza, bądź VIP'a [posiadającego np. AK-47] tym mieczem oraz dodatkowo mieć jeszcze szansę na promocję... No trudno, plugin w takiej sytuacji nie wykona tego sprawiedliwie.)


Po drugie, chcę Szanowny Właścicielu Cichusku, aby mógł Pan zmienić parametry, nagrodę za zabójstwo oraz cenę Snajperki – zmiany te, są właściwie głównym celem tego tematu.
  • TYLKO JEDEN nabój w magazynku,
  • przeładowanie trwające 3 sekundy,
  • $5 nagrody za zabójstwo,
  • cena min. $200 (ponieważ gracze kupują nawet po kilka sztuk, chciałbym ograniczyć ich misterne plany)
Jak na razie to jest wszystko, co miałem do napisania na temat tej broni. Z poważaniem, 111GigaByTe.

PS: Nie jestem zazdrosny z tego, że innych jest stać na taką snajperkę, ale sam zabijając tym zwykłych graczy wysuwam wniosek, że broń ta jest OVERPOWERED.
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#2
To teraz mam misję specjalną: wyczyść formatowanie w całym temacie. Masz na to 24h.
#3
Chyba robiłem gameplay na ten temat:




Pokazując te nagrania chcę pokazać, jak bardzo OP jest ta broń ogólnie. Samo spojrzenie na snajpę i na pistolet daje do myślenia.

Niedostępny
#4
(06-19-2018, 17:56)Impression napisał(a): To teraz mam misję specjalną: wyczyść formatowanie w całym temacie. Masz na to 24h.

Nie ma sprawy.

(06-19-2018, 17:57)Iam napisał(a): Pokazując te nagrania chcę pokazać, jak bardzo OP jest ta broń ogólnie. Samo spojrzenie na snajpę i na pistolet daje do myślenia.

Wystarczy pograć tą snajperką i wysnuć wnioski z rozgrywki.
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#5
(06-19-2018, 17:49)111GigaByTe napisał(a): Tzw. "Wielka Arena", jest jak na razie starą dobrą mapą, ale karabin snajperski ma tak duże szanse na niej

http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=32562


Jestem za nerfem i zwiększeniem ceny snajperki.
Niedostępny
#6
Jestem za osłabieniem snajperki...
chociaż to wcale nie jest takie trudne pokonać snajpera zwykłym pistoletem... ;c
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#7
(06-19-2018, 18:41)Kaukazu napisał(a): chociaż to wcale nie jest takie trudne pokonać snajpera zwykłym pistoletem... ;c
Zależy jaki to snajper. Jeśli to VIP, to w zasadzie masz przesr...

A jeśli to doświadczony gracz to tym bardziej.

Niedostępny
#8
Oto rozmowa 2 osób korzystających z snajperki. (widziałem)
[Obrazek: qZmkiZ6.png]

[Obrazek: aFxxSsW.png]

[Obrazek: SkImmOX.png]

To chyba najlepiej pokazuje, jak wygląda sytuacją z snajperką. Niech ktoś w końcu coś z tym zrobi, bo to jest paranoja
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości