Skrzynie.
#1
Ostatnio sobie czytałem stare propozycje, aż natknąłem się na to:
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=28985

Do czego chce się odnieść? Punkt 3 w tym wątku. Wiem, że mój pomysł różni się bardzo od tego, co napisał GigaByte, ale proponuje rozmieszczenie po mapie kilku skrzyń z broniami/mięsem/strzałami/łukiem itp.

Po co? Tak jakby -> zrealizowanie 3 punktu w 25%. Sam Cichusku pisałeś, że pomysł jest fajny, ale nie ma pluginu. Wystarczy, że rozmieści się w różnych miejscach skrzynki.

Działanie:
Skrzynki zostaną rozmieszczone w różnych zakątkach mapy. Aby się do nich dostać, trzeba będzie się trochę namęczyć (do tych rzadkich), a nawet - do których łatwo dojść (takich itemów 3/10). W skrzynkach możnaby było znaleźć wszystko -> od zbroi aż po bronie palne. Np. Snajperka będzie w skrzynkach trudnych do znalezienia/dojścia do nich i tak dalej. A co najważniejsze: Takie skrzynki dopiero resetują się po 24H od otwarcia przez użytkownika.

Itemy do zdobycia:
- Części zbroi
- Bronie wszystkie (pistolety, karabiny, snajperka, micro smg, gaz pieprzowy, C4, ShotGun itp)
- Mikstury (miotane!)
- Miecze
- Butelki z Expem, które będzie można wyrzucić na arenie bądź na spawnie (taki dodatek)
- Łuk
- Strzały
- Mięso.

To na tyle.
#2
jestem za aby takie coś zrobić podoba mi się



ale jedna rzecz czy gracz może otwierać skrzynkę na 24H czy reszta też

i jest taki plugin grałem na serwie PVP nie podam IP i tam były sety miecze koxy więc można zastąpić na

- Części zbroi
- Bronie wszystkie (pistolety, karabiny, snajperka, micro smg, gaz pieprzowy, C4, ShotGun itp)
- Mikstury (miotane!)
- Miecze
- Butelki z Expem, które będzie można wyrzucić na arenie bądź na spawnie (taki dodatek)
- Łuk
- Strzały
- Mięso.
#3
(06-17-2018, 19:28)GamesBr napisał(a): jestem za aby takie coś zrobić podoba mi się



ale jedna rzecz czy gracz może otwierać skrzynkę na 24H czy reszta też

i jest taki plugin grałem na serwie PVP nie podam IP i tam były sety miecze koxy więc można zastąpić na

- Części zbroi
- Bronie wszystkie (pistolety, karabiny, snajperka, micro smg, gaz pieprzowy, C4, ShotGun itp)
- Mikstury (miotane!)
- Miecze
- Butelki z Expem, które będzie można wyrzucić na arenie bądź na spawnie (taki dodatek)
- Łuk
- Strzały
- Mięso.

Jak gracz otworzy 1 skrzynke, to za 24h odnowi sie ona dopiero i na nastepny dzien mozna bedzie ja otworzyc. Na serwerach (w wiekszosci) KitPvP jest cos takiego. Gracz otworzy skrzynke - za 30 min odnowi sie. Tylko tutaj proponuje 24H. Tongue
#4
Ja bym zrobił raczej tak że byłyby to tylko 4h i żeby do skrzyń były trudne parkoury
Spytacie czemu 4 h dlatego że inaczej może wyglądać to tak
Gracz zbiera skrzynie o godzinie 17:20 on wie kiedy minie 24h jako jeden z nielicznych. wchodzi następnego dnia o 17:15 robi przykładowy parkour i jako 1 zdobywa broń
Dodam że jeśli będzie to mniejszy odstęp czasowy będą wchodziły osoby częściej by zdobyć ową rzecz. odrazu kiedy zostanie to do dane znajdzie się ktoś kto se wejdzie po ta rzecz o 24 kiedy nikt nie gra zabierze i cały dzień nie można tego zdobyć więc kolejna rzecz przemawia żeby ten odstęp był mniejszy.
Teach Me
#5
Te skrzynie, które napisałem w tamtym wątku powinny 'respić' się co 45 min; teraz dopiszę – maksymalnie dwa razy. Tylko teraz gdy prawie nikt w ten tryb gra, skrzynki będą praktycznie przez cały czas. Przy okazji powinny być one losowane po różnych domkach i budynkach, co było by zachętą na eksplorowanie ich na mapie razem z przyjaciółmi i przeciwnikami

PS: Dzisiaj pisałem z pewną osobą na discordzie na ten temat, przypadek?
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#6
Odświeżam.
@GigaByte - czyżby? Tongue
#7
Nie podoba mi się ten pomysł.

Po przeczytaniu tego, a dokładnie tych zdań:
(06-17-2018, 19:00)Platynoovv_ napisał(a): Np. Snajperka będzie w skrzynkach trudnych do znalezienia/dojścia do nich i tak dalej.
i
(06-17-2018, 19:00)Platynoovv_ napisał(a): Takie skrzynki dopiero resetują się po 24H od otwarcia przez użytkownika
to wedle twojego pomysłu, umiejscowienie skrzyń i ich zawartość będzie już z góry ustalona. Skrzynie z lepszymi przedmiotami w normalnych warunkach, będą sprzyjały w powstawianiu tzw. stref śmierci, czyli będą przyciągać sporą ilość graczy w pewne miejsce. Normalnie nie było by to złe, ale tutaj po pierwsze graczy jest przez zniszczony balans już bardzo mało w tym wielu niedoświadczonych, przez ze co zawartość skrzyń będą zbierały zazwyczaj ciągle te same osoby, zazwyczaj VIPy często za pomocą tej nieszczęsnej odskoczni. A co gorsze: kamperzy. Na 1-e i 1-f można już poczuć przedsmak tego co będziemy mieli przy tych skrzyniach. Będzie tylko więcej kamperów korzystających z snajperek (które są zbyt OP), bo ustawi ci się jeden taki gagatek i będzie czekał aż ktoś otworzy skrzynkę, co będzie skutkowało jego zatrzymaniem się. Dzięki temu spokojnie można tą osobę trafić w głowę. I na tej mapie nie ma jakiś takich trudno dostępnych miejsc, więc ja nie wiem gdzie mają być te skrzynki z lepszymi przedmiotami.

W skrócie: jestem na nie
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#8
@Tails
Skrzynie nie beda rozmieszczone w miejscach, gdzie najwiecej sie dzieje m. in 1-E i 1-A i 1-F. + Snajperka bylaby jako "rzadki przedmiot" - czyli zdobycie na nia w skrzynce byloby 1/2%. Czyli w skrzynkach trudno dostepnych. Te same osoby -> na serwerze duzo osob nie gra, wiec i tak brane bylyby codziennie.
#9
Już samo to, że snajperka jest tak OP, jest niezdrowe, a co dopiero farmienie tych przeOPnessowych itków. Jestem na nie ze skrzynkami: chyba, że pojawiłaby się jakaś konkretna kontra na snajperka (potki z długim oślepieniem lub Spowolnienie 7 i Jump Boost 254 [nie poruszanie się - łatwy cel])

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości