Odskocznie
#11
(06-14-2018, 19:11)keinettgaming napisał(a): nie chce zeby ten tryb ulegl zniszczeniu :/

Przez odskocznie i ludzi który myślą że są niezbędne ten tryb jest już zniszczony.

(06-14-2018, 19:46)keinettgaming napisał(a): to co vipy maja do cholery miec nic wlasnie o to chodzi zeby byli lepsi od graczy

No przecież mają: bardzo dobrą zbroje, karabin, nasionka, dodatkowe jedzenie... Skoro nie potrafisz zrobić z tego użytku, to już nie nasz problem.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#12
Niestety jednym przywilejem nie licząc odskoczni jest miecz bo gra graczy tak mało że nasionka są bez użyteczne z kolei kiedy walczymy takim karabinem na dachu odrzuca on nas w tył plus pistolet gracza i to my VIPy lądujemy na dole gracze jeśli umiemy grać też ale to wyjątki więc jeśli mamy stracić odskocznię to niech karabin słabiej odpycha nas do tyłu

Dodam że od pewnego czasu nasionka nie robią u mnie damege jak je rzucę tylko odpychają więc jak nimi zabije to tylko jak ktoś spadnie
Teach Me
#13
(06-15-2018, 12:15)_DrStrange_ napisał(a): Niestety jednym przywilejem nie licząc odskoczni jest miecz bo gra graczy tak mało że nasionka są bez użyteczne z kolei kiedy walczymy takim karabinem na dachu odrzuca on nas w tył plus pistolet gracza i to my VIPy lądujemy na dole gracze jeśli umiemy grać też ale to wyjątki więc jeśli mamy stracić odskocznię to niech karabin słabiej odpycha nas do tyłu

Dodam że od pewnego czasu nasionka nie robią u mnie damege jak je rzucę tylko odpychają więc jak nimi zabije to tylko jak ktoś spadnie

Więc zbroja która pozwala wytrzymać więcej strzałów i uderzeń z miecza, nasionka które użyte w odpowiednim momencie mogą wiele zdziałać to nie są przywileje? Skoro już rozmawiamy o wyrzucaniu z dachu (jeden z głównych powodów dla którego odskocznie powinno się wyrzucić), to nie wiem o kim mówisz z tym "jeśli umiemy grać też ale to wyjątki" czy o vipach czy o graczach więc napiszę o obydwu: więc co do vipów to ja nie wiem czy ustawienie sobie odskoczni w hotbarze, kółkiem od myszki jest rzeczywiście takie trudne i wymaga nie wiadomo jakich umiejętności. W przypadku graczy, to skill nie wiele pomoże, bo jak już ktoś spada to spadnie i pewnie ktoś powie że można się kierować na jakieś drzewo albo coś, no można tylko po pierwsze, to wszystko zależy od tego gdzie poleciałeś, może nie być żadnych drzew, domków tylko płaski teren a po drugie i tak straci większość HP (a później można go łatwo dobić i użyć do tego właśnie tej nieszczęsnej odskoczni) albo zginie bo jak ktoś kogoś zrzuca z dachu, to na pewno nie z pełnym zdrowiem.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#14
Na tak
Siema Jestem Bambiczka.
#15
Całkowicie jestem za tą zmianą. To jest masakra - Vip sobie normalnie ucieknie, a gracz co - zdany na śmierć jak wyskoczy? Bo przecież - Vip musi być pro i w ogóle, a gracz to jeden wielki kał. Ja zaczynam co raz bardziej wątpić w pvp z pistoletami, że kiedyś wróci do dawnej aktywności, ale na razie - zobaczymy.

Odpowiem teraz troche płaczkom, którzy narzekają w wątku:
(06-14-2018, 19:11)keinettgaming napisał(a): jezu ogarnijcie sie z tymi zmianamy bez odskoczni vip nie bedzie taki sam jak kiedys prosze nie chce zeby ten tryb ulegl zniszczeniu :/
To ty chyba nie wiesz, że bez odskoczni było lepiej na trybie (a nawet, kiedy nie było zmiany w broniach). Opiszę ci to w ten sposób:
Vip = Odskocznia = 0 śmierci przez upadek = P2W
Gracz = Brak odskoczni = śmierć od upadku = Nie wchodzi to w logikę z tym, jaki przywilej ma VIp.
Proszę cię, lepiej nic tu nie pisz, w ogóle - przeczytaj może najpierw temat DOKŁADNIEJ:
(06-13-2018, 16:01)Tails napisał(a): A dzień dobry, dzień dobry. Z góry piszę aby płaczki które nie potrafią grać bez tego gadżetu (już ja wiem kto), nie pisały byle czego tylko dały konkretne argumenty.
.
------
(06-14-2018, 19:46)keinettgaming napisał(a): to co vipy maja do cholery miec nic wlasnie o to chodzi zeby byli lepsi od graczy
Wystarczy lepszy miecz, zbroja, karabin, nasionka, oraz 1000$ do sklepu. Co ty byś jeszcze chciał? Bombę atomową? Bazookę? Wiesz co? Ty tylko chcesz, aby nie usuwali nic z vipa - bo nie umiesz grać na logikę - w ten sposób to widzę, bo to porażka, ta odskocznia, a ty nie umiesz pogodzić się z przegraną.

(06-14-2018, 22:13)_DrStrange_ napisał(a): Szkoda mi odskoczni ten serv to jedyny na którym co coś takiego jak ona widziałem byłbym za daniem owej odskoczni dostępnej dla wszystkich w sklepie a u VIPA zawsze albo u wszystkich zawsze ale wtedy zrobić ja jedno razową ( jedno użycie) i dalej chroniąca przed upadkiem przykładowo bez odskoczni już nigdy nie dostaniemy się na helikopter
Wielka mi strata... Zero dojścia do helikoptera. Przypomne - na 1.8 zostały dodane bloki barier, dzięki której można zrobić tak jakby parkour ze schodków do helikopterów, nic trudnego.
Co do odskoczni do sklepu - to na pewno odpada...
#16
pomysle nad usunieciem odskoczni, ale reszta broni raczej zostanie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości