Kradzież i prawdopodobnie włamanie na konto.
#1
Witam. Dzisiaj zostałam okradziona. Nie mam pojęcia przez kogo, ale odbyło się to dzisiaj (02.06.2018) między 13 a 14/15 godziną. Nie było mnie na serwerze przez godzinę/ dwie, a gdy wróciłam, z mojej działki zniknęły prawie wszystkie rzeczy.
Na działce były dodane same ZAUFANE osoby. Nie wiem co robić. Niektórzy się złożyli i mi pomogli (najbardziej KzazuX Heart(dziękuje)) ale to nie to samo... Moje serduszko krwawi Sad
Możecie mi pomóc? Sprawdzić czy to nie było włamanie na konto?
Za każdą pomoc dziękuje i proszę o szybką odpowiedz.
#2
Może ktoś znał twoje hasło, raczej o zwróceniu itemów nie ma mowy, a jezeli nie masz dowodów to nikt nic nie zrobi
#3
(06-02-2018, 23:02)bauwzs napisał(a): Może ktoś znał twoje hasło, raczej o zwróceniu itemów nie ma mowy, a jezeli nie masz dowodów to nikt nic nie zrobi

Mojego hasła nikt nie znał... Na 100%.
Nie zależy mi na zwróceniu itemów. Boli mnie to że ktoś posunął się do kradzieży.
A nie wystarcza to ze mnie okradli?
#4
Cichusek sprawdzi ip logowania i zrobi wszystko co może, żeby ta osoba dostała bana, a jak narazie Wasz spam w tym wątku jest bezcelowy.
#5
Nie pomoglem wcale tak duzo. Powiedzialbym ze prawie nic, tylko zmobilizowalem niektore os z serwa do pomocy. Niektorzy placili na serio spore kwoty (np Szenaj 50k albo mantek1 z czaszka szkieleta) , wiec jan ie zrobilem nic proczodbudowania ci dzialki

DiamondDiamond KzauzX DiamondDiamond
#6
Dodajesz do działki na własną odpowiedzialność.
#7
(06-03-2018, 07:42)Ostry25 napisał(a): Dodajesz do działki na własną odpowiedzialność.

Wiem o tym, dlatego dodaje osoby którym można ufać.
#8
wczoraj:
logowalas sie o 12:01, wyszlas o 12:55
logowalas sie o 13:24, wyszlas o 13:25
logowalas sie o 14:26, wyszlas o 15:13
logowalas sie o 16:59, wyszlas o 17:09
logowalas sie o 22:59, wyszlas o 23:13
logowalas sie o 23:15, wyszlas o 23:29
logowalas sie o 23:30, wyszlas o polnocy

za kazdym razem zalogowalas sie z tego samego adresu IP, co zawsze, wiec nie bylo wlamania na konto.
jezeli skradziono ci jakies unikatowe przedmioty np. glowa gracza z nickiem, to wtedy moglbym jej poszukac gdzies na serwerze i znalezc sprawce.
ale jezeli, to byly powszechnie dostepne rzeczy jak diamenty, kilofy itp., to raczej nic nie moge zrobic.
nie zapisuje danych co kto wlozyl do ekwipunku, co zniszczyl, gdzie przeslal pieniadze.
widze tylko godziny wejsc/wyjsc, publiczy czat i zajmowanie/opuszczanie dzialki.
moge tez sprawadzic kto z dodanych osob sie wczoraj logowal, ale nie znam id twojej okradzionej dzialki i osob, ktore byly do niej wczoraj dodane.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#9
(06-03-2018, 08:24)Cichusek napisał(a): wczoraj:
logowalas sie o 12:01, wyszlas o 12:55
logowalas sie o 13:24, wyszlas o 13:25
logowalas sie o 14:26, wyszlas o 15:13
logowalas sie o 16:59, wyszlas o 17:09
logowalas sie o 22:59, wyszlas o 23:13
logowalas sie o 23:15, wyszlas o 23:29
logowalas sie o 23:30, wyszlas o polnocy

za kazdym razem zalogowalas sie z tego samego adresu IP, co zawsze, wiec nie bylo wlamania na konto.
jezeli skradziono ci jakies unikatowe przedmioty np. glowa gracza z nickiem, to wtedy moglbym jej poszukac gdzies na serwerze i znalezc sprawce.
ale jezeli, to byly powszechnie dostepne rzeczy jak diamenty, kilofy itp., to raczej nic nie moge zrobic.
nie zapisuje danych co kto wlozyl do ekwipunku, co zniszczyl, gdzie przeslal pieniadze.
widze tylko godziny wejsc/wyjsc, publiczy czat i zajmowanie/opuszczanie dzialki.
moge tez sprawadzic kto z dodanych osob sie wczoraj logowal, ale nie znam id twojej okradzionej dzialki i osob, ktore byly do niej wczoraj dodane.

Dziękuje ci bardzo.

Tu nicki osób z mojej działki:
QubraPL
KzazuX
Kurczychlast
weraijustik
Szenaj
Barylka67
123bananowymaczo
Ten_Zajefajny_Xx

(Ci dwaj ostatni to moi bracia i oni się logują na tym samym Ip co ja (częściej Zajefajny.))


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości