[PROPOZYCJA] Nowa edycja
#21
Na nie. Nowe edycję nic nie dają, Nie widzicie , że teraz coraz mniej graczy gra przez wasze głupie Nowe edycję?
#22
(05-31-2018, 08:27)MrWojteczek napisał(a): Na nie. Nowe edycję nic nie dają, Nie widzicie , że teraz coraz mniej graczy gra przez wasze głupie Nowe edycję?

(05-31-2018, 08:06)HubPlayGames napisał(a): To nic nie da, nawet na waterblocku teraz po nowej edycji nie widac wielkiej zmiany, nadal jest 10, w porywach 20 osob. Jestem na nie.

(05-31-2018, 08:19)Cichusek napisał(a): bylo 3-8.

Tak myślałem, że będą wchodzili tutaj starsi, już nieaktywni gracze tylko po to, żeby nie stracić poziomu...


(05-31-2018, 08:12)Rumbur napisał(a): Okej nowa edycja ale żeby był gdzieś zapisany poprzedni ranking. A po drugie zabierając snajperkę gracz będzie miał większe szanse na VIPA? Wtedy to zerowe.

Przecież pisałem o zmianie ekwipunku tak, aby gracz i vip mieli równe szanse. Jak widać nie przeczytałeś tematu.
#23
Ale kto będzie płacił za VIPA który ma takie samo eq bo co da jeden pistolet dodany jak znowu jedna broń będzie op i każdy będzie nią grał.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#24
Szczerze to jak cichusek napisał napisałem taki post i byli na nie napisał imperson i każdy na tak i teraz ma być nowa edycja czy nie ?
#25
Jestem na tak.
Niedostępny
#26
nie zrobie nowej edycji.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości