[PROPOZYCJA] Nowa edycja
#11
Odbieram wrażenie, że dobra broń to taka, którą możesz sprzątnąć gracza przy pomocy jednego magazynka. Oprócz shotguna jest jeszcze karabin, ale ten deklowaty p2w VIP ma go za darmo. Gra powinna być, owszem, szybka, owszem, dynamiczna, owszem, powinno się zabijać graczy szybko, ale nie na hita, bo gra traci urok.

Niedostępny
#12
Za też to zaproponowałem
#13
na tak
#14
Narazie nie będę tam grał, ale jako iż mam prawo głosu wypowiem się. Reset lvl: okej, jeśli ktoś jest dobry to pozostanie w topce, bo jego umiejętności pozwolą mu szybko nabijać zabójstwa, a za to gracze, którzy już nie grają i tylko wbijają zabic kilka osób co jakiś czas z niej wylecą. Usunięcie snajperki: nie. Znerfienie - tak. Reszta jest mi obojętna.
#15
w poprzedniej takiej propozycji, ktora byla kilka dni temu, jakos wiekszosc byla przeciwna, wiec nie wiem co o tym myslec.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#16
Na nie/na tak.
Ja bym nie brał na poważnie głosów od:
Ostry25
Nitroxs
Cayere
I'm a Fake.
Którzy nawet nie mają tam 10k lvl xd, a grali tam pewnie max 7 dni. Chodzi mi o ich czas spędzony na tym trybie.
Jeśli już miałaby być nowa edycja, niech gdzieś będzie, chociaż zapisany aktualny ranking na pamiątkę Big Grin
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#17
Nie wiem co sądzić o tej nowej edycji. Chyba główną przyczyną tego że nowi gracze nie zagrywają się na tym trybie, jest kiepski (moim zdaniem) balans. Różnice między tym jak silny jest zwykły gracz, a VIP są chyba zbyt duże. Czasami próbowałem zagrać z /gracz i wtedy na własnej skórze poczułem z czym to się je. Zapamiętałem pewną sytuację: stoi sobie taki VIP na szczycie wieżowca ("redzie" jak się nie myle) i eliminuje ludzi pojawiających się w niższym budynku. Ciężko było coś w tej sytuacji zrobić: pistolet nie ma co się równać z karabinem, którego wystrzelona seria albo zabija albo zrzuca z dachu. Odwdzięczyć mu się, czyli też spróbować go zrzucić, nic nie da bo odskocznia go uratuje... Walka na miecze też niezbyt, bo gdy mój przeciwnik VIP dokładnie pilnuje osób które wchodzą po schodach i szybko je zabija z swoim lepszym ekwipunkiem.
O rzucaniu nasionami to już szkoda gadać. Niby gracz ma granat, ale w opisanej sytuacji zbyt wiele to by nie pomógł.

Więc ja to wcale się nie dziwię, dlaczego sytuacja z ilością graczy tak wygląda.

Snajperki przydałoby się znerfić, bo to jednak jest przesada to co można nią wyczynić.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#18
To nic nie da, nawet na waterblocku teraz po nowej edycji nie widac wielkiej zmiany, nadal jest 10, w porywach 20 osob. Jestem na nie.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#19
Okej nowa edycja ale żeby był gdzieś zapisany poprzedni ranking. A po drugie zabierając snajperkę gracz będzie miał większe szanse na VIPA? Wtedy to zerowe.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#20
(05-31-2018, 08:06)HubPlayGames napisał(a): To nic nie da, nawet na waterblocku teraz po nowej edycji nie widac wielkiej zmiany, nadal jest 10, w porywach 20 osob. Jestem na nie.

bylo 3-8.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości