Nowsza wersja
#1
Chciał bym zaproponować nowszą wersje aby zachęcić ludzi do grania ja to widzę tak :
1.Dodać nowę itemy w skrzyniach np. Enderperły, mieczę, zbroje (nie tylko wełnianę), bloki .
2.Nowszy spawn bo teraz jest tak że się idzię do poczekalni i tam się czeka minutę a dlaczego by nie zrobić tak, że się wybiera mapę tabliczkami?
3.Inne miejscę czekania, tak jak mówiłem w 2 propozycji to jakby się weszło w tę tabliczki to aby czekać w takiej kabinie obudowanej szkłem?
jak na innych serwerach.
4.więcej skrzyń na mapie, ciężko jest się dokopać na środek jak na wyspie jest jedna BIEDNA skrzynia i jedno małe drzewko z którego drewno trzeba wydobyć ręką więc polecam dodać też w większości skrzyń siekierę.


Proszę przymyśleć to co napisałem i przepraszam za kłutnie spowodowaną moim ogromnym ego Enderman
#2
1. Enderperły to najgorsze co może być, na jednej mapie już były i rezultat był tego taki, że jedynym sposobem na wygranie było jak najszybsze dostanie się na środek. Co do zbroi i mieczy: kilof w łapki, szukaj surowców. To jest SkyWars, tutaj trzeba trochę pomyśleć a nie mieć wszystko od razu.
2. Niedawno dodano nowy spawn, nie ma potrzeby go zmieniać.
3. Nie będzie tabliczek ze względu na plugin.
4. Ten nieszczęsny środek... On nie jest wcale najważniejszy.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
Tails dla ciebie może te żeczy nie są ważnę ale dla innych (większości) na tym ta gra polega ty po prostu masz inne zdanie ja to rozumiem.
#4
1. niedawno byly dodawane rozne nowe przedmioty do skrzynek
2, 3. to samo co tails.
4. w jednym temacie chcesz aby gra byla trudniejsza, a tutaj chcesz latwiej zdobywac przedmioty? skrzynek i tak jest sporo, zawsze mozesz napasc gracza i go okrasc aby miec 2x wiecej przedmiotow.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości