Inpression.
#1
Dzien Dobry.
Chcialbym sie dowiedziec czy tylko mi Inpression daje warny za praktycznie nic?
Wystarczy, ze napisze gdzies jakis post (jeden wystarczy) i +1, a dzis dostalem +2 za "spam" to kurde, Cichuskowi nigdy nie przeszkadzalo, jak ktos napisal jakis post. Moim skromnym zdaniem Inpression jest zbyt wrazliwy i zbyt pochopnie podejmuje decyzje.


Inpression nie wtracaj sie tu.
MEFEDRON


Niedostępny
#2
+1 i +2 a do zebrania masz 100... zbytnio się przejmujesz. Cichusek za kilka niepotrzebych postów dawał +20 z tego co mi się wydaje (Miłoszq kiedyś wspominał) więc wydaje mi się, że teraz masz nawet lepiej.
#3
(05-26-2018, 11:53)Boczek napisał(a): +1 i +2 a do zebrania masz 100... zbytnio się przejmujesz. Cichusek za kilka niepotrzebych postów dawał +20 z tego co mi się wydaje (Miłoszq kiedyś wspominał) więc wydaje mi się, że teraz masz nawet lepiej.

Napisalem jeden post i dal mi 20% i mam 30% lacznie, za byle co...
No ludzie
MEFEDRON


Niedostępny
#4
Impression rozdaje warny, jezeli ktos nadmiernie spami w watkach, lub pisze niepotrzebne posty w nich. W zasadzie, Hayer robil tak samo prawie.
Przypomne, ze nie nawidziliscie spamu w watkach, a teraz macie pretensje, bo jedna osoba stlumila spamerow. Dodatkowo, potrzebowaliscie osoby do kontrolowania forum/shoutboxa, bo cichusek nie sprawdzal. A teraz pretensje, niezle....

Przypomne:
1 pkt warna = 10%. Tak wiec, nie masz do zebrania 100pkt, tylko 10.
#5
To co koledzy wyżej, na dodatek na wasze posty były zgłoszenia. Zresztą, tobie już ten warn nie zawadza.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości