Creepypasty
#31
(08-29-2013, 08:02)TheGardenPL napisał(a): [Obrazek: 110986_smile-dog.jpg]

Piesio!

Tak to jest jak się debilom daje podczerwień.
xD

Kiedyś grałem sobie w GTA San Andreas w Singleplayer...
To było straszne...
Sam nie mogłem tego zrobić, lecz bardzo chciałem...
Uciekałem sprzed komputera gdy tego próbowałem...
Samochód widmo...
Chciałem go zdobyć...
Zdobyć...
Zdobyć...
Zdobyć...
Niestety...
Zupełnie...
Niespodziewanie...
...
...
...
...
...
...[trzymanie w napięciu]
...
...
Nie, nie mogę :C
:C
:C
:C
Nie mogę o tym dłużej mówić...
Nie!...
Proszę...

http://www.youtube.com/watch?v=E8tMy-aV31M
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#32
Spokojnie, tylko spokojnie.

A nie ma jakichś krótszych tych creepypast? Bo mi się nie chce czytać...
#33
Są, pracuję nad nimi. Może zacznę pisać własne.

1. Kilka miesięcy temu, kuzynka mojej koleżanki (samotna matka) dostała nowy telefon. Pewnego dnia gdy wróciła po całym dniu ciężkiej pracy do domu, rozłożyła się na fotelu i relaksowała się przed telewizorem. Swoją komórkę położyła na biurku koło fotela by nie tracić jej z oczu. Jej syn który uwielbia wszystkie techniczne nowinki zapytał czy może pobawić się jej nowym telefonem. Przystała na jego propozycje lecz przestrzegła go by nie dzwonił do nikogo i żeby nie czytał jej smsów. Około 23.20 kiedy zmęczenie wzięło górę, postanowiła utulić swojego synka przed snem, sama też chciała już położyć się do łóżka. Udała się do jego pokoju ale ku jej zdziwieniu nie znalazła go tam, okazało się spał w najlepsze w jej łóżku trzymając w rączce jej komórkę. Przeglądając telefon nie zastała żadnych większych zmian poza zmienioną tapetą i motywem. Jako że jej syn uwielbiał robić zdjęcia postanowiła przejrzeć też sekcję ze zdjęciami. Usuwała wszystkie po kolei, aż doszła do ostatniego zdjęcia na karcie... Gdy pierwszy raz je zobaczyła nie mogła uwierzyć własnym oczom. Zdjęcie przedstawia jej synka śpiącego na łóżku a nad nim część twarzy nieznanej starszej kobiety, która musiała wykonać tą fotografie....
Link: http://img411.imageshack.us/img411/925/67137911.png

2. W dzień swoich 33-cich urodzin, idź do najbliższej stacji benzynowej, i weź gazetę.
W kolumnach z reklamami, będą znajdować się fragmenty sugerujące ci abyś się odwrócił.
Gdy to zrobisz, ujrzysz wysokiego mężczyznę w czarnym płaszczu. Będzie się do ciebie zbliżał. Jeśli zaczniesz uciekać, będzie na ciebie polował, aż w końcu cię zabije. Lecz jeśli poczekasz aż do ciebie dojdzie, wręczy ci paczkę i odejdzie.
W paczce będzie się znajdować przedmiot którego najbardziej pragniesz.

3. Jesteś sam w domu i słyszysz wiadomości o zbiegłym mordercy. Spoglądasz przez szklane drzwi na swoje podwórko i zauważasz mężczyznę stojącego na śniegu. Wygląda dokładnie jak ten poszukiwany morderca i uśmiecha się do ciebie.
Przełykasz ślinę, podnosisz telefon i dzwonisz na policję. Patrzysz znowu na podwórko i zauważasz, że mężczyzna stoi teraz znacznie bliżej.
Zszokowany upuszczasz telefon. Na śniegu nie ma żadnych śladów.
To jego odbicie.

4. Wreszcie tego dokonał. Wreszcie osiągnął świadomość we śnie.
Roześmiał się. Po tysiącach prób, pieniądzach zmarnowanych na pigułki i kadzidełka, po tak wielu dziennikach snów, wreszcie mu się udało.
Śnił, że siedzi w swoim łóżku. Duży, czarny stwór przysiadł w kącie — z niewielkimi, ostrymi pazurami i złowróżbnymi, paciorkowatymi oczami. Często miewał ten koszmar, ale nigdy nie był w stanie uświadomić sobie, że śni, zanim stwór go nie dopadł.
A zatem — jak kontrolować sen?
Skoncentrował się na czarnej masie, nakazując by znikła. Nie znikła. Wyobraził sobie, że zmienia się w smoka, którego mógłby dosiąść. Nie zmieniła się. Takiej ewentualności nie przewidywał; spodziewał się, że z łatwością będzie mógł zrobić co zechce, kiedy już wkroczy w świadomy sen.
Wobec tego po prostu wskazał na to palcem, mówiąc:
— Wynoś się.
— Nie życzę sobie, żebyś mówił mi, co mam robić — zasyczało. — Przychodzę tutaj co noc. Zwykle budziłeś się i widząc mnie, mdlałeś. Powiedz, dlaczego dzisiejszej nocy miałoby być inaczej?
Wówczas zemdlał.

Cztery wystarczą?
Aha. Krótsze są gorsze, jakby co. Warto czytać dłuższe.
Niedostępny
#34
Garden, przeczytałem 1 i nic xd
#35
(08-29-2013, 20:10)GalAnonim napisał(a): Garden, przeczytałem 1 i nic xd

Haha
#36
No...
#37
(08-29-2013, 20:04)TheGardenPL napisał(a): Aha. Krótsze są gorsze, jakby co. Warto czytać dłuższe.

Sie czyta do końca.
Niedostępny
#38
Macie i się nacieście Crepypastami
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
#39
Nacieście to może być polewa.....
#40
POCISK!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości