Skarga na Impression
#1
Witam
Od razu piszę że się nie znam na tym ale chyba to jest nie słuszne .
Chodzi o to że patrze nowy wątek wejdę w niego i się wypowiem (wiem że napisałem //warn ale auto korekta miał być b a n )
Link do wątku
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?pid=254109
Dobra patrze odpowiedział tali wszystko dobrze wątek zamknięty i w tym dniu albo w następnym dostaje ostrzeżenie na forum od pana napisanego w tytule za niby spam ale chyba 1 post to nie spam chyba spam to jest pisanie tych samych rzeczy w kólko.
Proszę o zdjęcie ostrzeżenia jak mam racje jak nie to przepraszam chce zachować czyste konto pozdrawiam
Nitroxs
#2
Przecież większości twoich wypowiedzi to spam ;p...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#3
Pisanie nie potrzebnych wątków to spam. Napisałeś tam ze potwierdzasz ale nie masz dowodów a jak wiesz na naszym serwerze są zasady że dowody muszą być więc twoja odpowiedź była bezsensowna.
Do zamknięcia.
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny
#4
Dobrze, skoro uważasz, że ostrseżnie było niesłuszne, to wyjaśnij mi, co twój post wnosił do tematu.
#5
(05-21-2018, 21:03)Kaukazu napisał(a): Przecież większości twoich wypowiedzi to spam ;p...

Dobrze przepraszam mówiłen że nie zbyt się znam co do zasad forum ale jak dobrze rosumiem to to jest nie potrzebny wątek czyli ostrzeżenie tak?
Pozdrawiam Nitroxs
#6
Jeśli piszesz coś niepotrzebnego, to nie dziw się, że ktoś z moderujących ci wlepia ostrzeżenie. Ostrzeżenie może być za pisanie zbyt wielu niepotrzebnych postów jak w twoim przypadku, ale można też takowe dostać za przeklinanie.
100% ostrzeżenia = ban na dwa tygodnie

//Ja tylko dodam to od siebie: Spam (ang. spam "mielonka") – niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne. ~Impression
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości