Skarga Na Pomocnika
#11
Ze zdjęcia inviego wnioskuję, że hub może mieć jakieś problemy rodzinne. Czy to aż takie złe? W ogóle skąd wiecie, że hub nie poinformował o tym cichuska...?
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#12
Nie mam zadnych problemow xd. Konczy sie rok szkolny I niestety no ale nie ma tak, ze gram kiedy chce I ile chce. Rozumiem, ze mozecie byc "zawiedzeni", ale zrewanzuje sie w wakacje :p
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#13
(05-14-2018, 20:26)Łukaszke napisał(a): Ze zdjęcia inviego wnioskuję, że hub może mieć jakieś problemy rodzinne. Czy to aż takie złe? W ogóle skąd wiecie, że hub nie poinformował o tym cichuska...?

Przeczytaj odpowiedź na to jeszcze raz. Jeśli ma to nie ma czasu. Powinien odejść. Te problemy ma już miesiąc. Powinien już wcześniej odejść. Poza tym odświeżanie /seen też nie jest wpożądku z jego strony...
#14
(05-14-2018, 20:30)HubPlayGames napisał(a): Nie mam zadnych problemow xd. Konczy sie rok szkolny I niestety no ale nie ma tak, ze gram kiedy chce I ile chce. Rozumiem, ze mozecie byc "zawiedzeni", ale zrewanzuje sie w wakacje :p

O, to dobrze. Do wakacji już niedługo, więc myślę, że nie będzie większych problemów

//Edit
A co po wakacjach?
#15
(05-14-2018, 20:30)HubPlayGames napisał(a): Nie mam zadnych problemow xd. Konczy sie rok szkolny I niestety no ale nie ma tak, ze gram kiedy chce I ile chce. Rozumiem, ze mozecie byc "zawiedzeni", ale zrewanzuje sie w wakacje :p


Rozumiem problemy w szkole przez miesiąc hmm no ok, też jakaś wymówka, każdy ma jakieś wyciągnięcia teraz, ale że nawet godziny dziennie lub co drugi dzień nie jesteś w stanie poświęcić?
Twoja dziewczyna czy tam fanka wyraźnie napisała, że masz nas dość i atmosfery panującym na SkyLand. Może czas odejść?

"Zawiedzeni" Twoją arogancją i pokazywaniem, że jesteś lepszy od nas. Tak odbierają Cię gracze.
Myślę, że ta wymówka ze szkoła nie jest zbyt przekonująca z rzeczami powyżej ( każdy gracz wymienił) Obcendalasz się, co z tego, że w wakacje będziesz jak przez ostatnio miesiąc ( mówią, że dłużej do roku) nic nie robisz. To nie jest wytłumaczenie godne pomocnika "xd" ....

Właśnie co po wakacjach? wróci sytuacja jaka jest teraz?
Znowu powiesz, że nie masz czasu? Jeśli nie masz czasu powinieneś odejść i nie robić na siłę wszystkiego, żeby zostać tym wyższym. Czasem warto odpuścić
#16
Wczoraj hub był aby bronić swojego tyłka (pewnie fanka mu powiedziała że napisali na niego) był wczoraj z pół godziny przecież mógł odpisać na problemy graczy a nie tylko swój. Lenictwo i niechęć.
#17
Słuchajcie zgadzam się z Hubertem, ja też nie mam czasu grać mam szkołę. A po wakacjach zaczyna się rok szkolny wieć jeszcze będzie mógł przez jakiś miesiąc grać. Nie czepiajcie się go, robicie to specjalnie, bo go nie lubicie.
Siema Jestem Bambiczka.
#18
Mrcatty jak już pisałem jestem po niczyjej stronie to tylko moje obserwację. Jeśli ma problemy ze szkołą i n8e pojawia się stałe miesiąc ( Więcej z niektórych wątków wynika i obserwacje na odp na forum huba) to taki pomocnik powinien odejść odświeżanie /seen nie jest spoko. Nikogo się nie czepiam. Stwierdzam fakty

Nikogo

Z twojej wypowiedzi ze ja zacznie się rok szkolny to będzie miesiąc i znów powie papa
#19
Dajcie już spokój i tak nie odejdzie i tak.
Do zamknięcia, a z resztą nie nabijajcie sobie postów takimi wątkami tylko czekajcie nie Cichuska.
Siema Jestem Bambiczka.
#20
Mrcatty zobacz sobie posty, zbite dowody. ^ osoba powyżej będzie bronić huba nawet za cenę reki. Za dużo było juz na temat niego postów. Tylko czekajcie nie Cichuska mam to odebrać jako groźbę?

Poza tym po co być na siłę skoro to nie ma sensu


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości