Nowa Edycja
#1
Nowa Edycja Classic'a


Zanim coś napiszę, to Cichy pamiętaj, że to głównie Classic trzyma SkyLanda ze względu na ilość graczy, więc przydało by się odświeżyć ten piękny tryb.


Chce tu poruszyć temat nowej edycji classica. Classic Trwa długo, naprawdę długo. Myślę, że nowa edycja przyciągnęła nowych graczy (Tu gra najwięcej graczy) Poniżej wymienię + nowej edycji (Schematem inspirowałem się od Ciebie Cichy Tongue)

1. Nowy spawn, Zwiekszenie działki ( Jeśli chodzi o spawn mogę go zbudować, ss dać itp.)
2. Ranking pieniężny na stronie www (nick i ilość kasy)
3. Możliwość Kupna na /sms kordów rzadszych biomów
4, Mniejszy Drop głów czarnego szkieleta (Chyba na tej już zmniejszyłeś)
5, Antycheat np na x-raya, że pokazuję się wszędzie ruda. (wiesz o jaki chodzi) Oraz AntyLog
6, /spawn /dom /home /pvp <----- 5 sekund Jeśli Antylog nie został by wprowadzony.
7. Zwiększenie sklepu, skupu wraz z 1.12
8. Ograniczenie mechanizmu na działkę, aby ludzie mogli robić normalnie mechanizmy ( Zegar teraz nie działa ), ale żeby były ograniczenia ile można postawić redstona podajników czy przekaźników.
9. Powrócenie do pvp oraz mini pvp (Fajniejsze klepy były)
10, Zwiększenie słownictwa jeśli chodzi przeklinanie (Sporo przekleństw nie jest karalna)
11. Nowa Surowcowa, Nether, Możliwość dostępu do endu (end np. pierwsze 5 dni byłby włączony)
12. Dodanie do /sms kupna jajek spawnujących ( Jajka: Owca, świnia, krowa, Koń)
13. Automatyczne eventy raz na godzine ( Na czacie odszyfruj jakieś słowo, łatwe do zrobienia)
14. Co miesięczna licytacja na swoją główkę. Polegała by na tym, że wszyscy licytują i osoba która wygra dostaje swoją główkę. ( Można nawet raz na parę miesięcy)
15. Dawajcie swoje pomysły i głosy, aby dodać nową edycję.

Tu będzie odpowiedź graczy którzy mają wszystko i nie chcą stracić bo po co nowa edycja ja mam wszystko to się liczy nie obchodzą mnie inni gracze:
Macie wszystko i co dalej? Nowa edycja Nowa przygoda, co z tego, że stracisz działkę blisko spawnu, główki, godziny poświęcone na serwer, Skoro będzie nowość, Nowe cenny, ekonomia, gracze. Gracz powie, ale po co robić ja mam główki działki przy spawnie, wywalone mam czy ktoś inny ma czy nie, ważne że ja mam, Otóż co z tego, że masz te działki, skoro ich cena spadła o 100% bo edycja trwa za długo.


Mam nadzieję, że nawet jak Ci się nie spodobają propozycję Cichy to zaczniesz myśleć nad swoimi, aby w końcu Classic miał edycje po tyluuuuuu latach.


Pozdrawiam.

Ps. Mam nadzieję Cichy, że twoja odpowiedź nie będzie w stylu pomyślę tylko określenie przybliżonej daty kiedy to może nastąpić, Poza tym wątek widzę ma spore zainteresowanie i pozytywnych opinii
#2
na tak
#3
Na tak
Teach Me
#4
5,10,14 punkty nie potrzebne.

Zamiast 5 wystarczy więcej administracji.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#5
(05-14-2018, 17:09)Rumbur napisał(a): 5,10,14 punkty nie potrzebne.

Zamiast 5 wystarczy więcej administracji.

Jeśli chodzi o 5 to jeśli Cichy będzie chciał nowych pomocników to tak nie potrzebny
10 jednak by się przydało gdyby nie było pomocnika i nie mógł by wlepić muta
#6
na tak
"Do tego aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych."
#7
Cd. 10 okej ale jak mi w zdaniu wyszukuje np. ktoś się w tobie podko(*****)e i daje mute.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#8
Jestem na tak Smile
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#9
(05-14-2018, 17:19)Rumbur napisał(a): Cd. 10 okej ale jak mi w zdaniu wyszukuje np. ktoś się w tobie podko(*****)e i daje mute.

No masz rację, ale jest parę słów np, Fra**r Cw**u spier****j itp. troche tego jest
#10
Ogólnie na tak, ale:
3. Nie potrzebne. Poza tym Cichusek by musiał sam szukać tych biomów co każdą zmiane surowcowej i aktualizować to w SimPay. Nierealne.
4. Lepiej żeby został domyślny.
5. Jest antyxrey, ale coś nie działa. Wydaje mi się, że nowe cheaty są zbyt rozbudowane i nie bardzą są antycheaty będące w stanie przeszkodzić cheaterom.
Co do antyloga to nie przesadzaj, nie jest to serwer pvp..
6. Na /dom się nie da ustawić, wiec na inne nie ma sensu, bo jak ktoś będzie chciał uciec z walki to ucieknie. Poza tym jak ktoś dostanie laga przy walce z potworami, to wtedy może sobie bez karnie uciec, a tak zostało by to zablokowane.
7. Aktualizacja do nowszych wersji nie jest potrzebna. Przynajmniej moim zdaniem.
8. Na działke sie nie da, ale są jakieś ograniczenia. Dlaczego nie możesz teraz zrobić zegaru to nie wiem.
10. Nie. Będzie wykrywać przekleństwa tam gdzie ich nie ma.
11. Nie przejdzie.
12. Zwierzęta respią sie na działkach i bardzo łatwo można je zdobyć nawet za darmo, nikt by nie kupił za prawdziwe PLNy.
14. Inna forma zdobywania główek była by lepsza.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości