Prośba
#1
Exclamation 
Chciałbym o ile to możliwe aby zabrano mi svipa i dano go z powrotem w pierwszy dzień wakacji ( oczywiście aby trwał tyle samo dni co było kiedy ktoś to zrobi) powód jest prosty nikt prawie nie gra i svip się marnuje a myślę, że w wakacje więcej osób będzie grać. Jeśli jest to nie możliwe proszę o nie zabieranie rangi. Dodam, że wtedy kiedy kupiłem svipa było 10 graczy a potem przez 3 dni jak patrzałem 0. Proszę o rozważenie mojej prośby
Teach Me
#2
To twoja decyzja kiedy kupujesz vipa.
Nie zostanie zabrany...
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#3
Powtórzę się kolego, 2 maja tego roku kupiłem svipa kiedy na serverze było 10 osób parę dni przed tym również podobna liczba nagle straszny spadek to jest straszne bo tracę pieniądze. Skąd mogłem wiedzieć, że nagle nikt nie będzie grał?
Teach Me
#4
Nie wiem czy wiesz ale właśnie tak to działa ;p...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#5
(05-13-2018, 16:20)wakowa napisał(a): Powtórzę się kolego, 2 maja tego roku kupiłem svipa kiedy na serverze było 10 osób parę dni przed tym również podobna liczba nagle straszny spadek to jest straszne bo tracę pieniądze. Skąd mogłem wiedzieć, że nagle nikt nie będzie grał?

Nie mogłeś wiedzieć. Ja bym wiedział bo tam od zawsze nikt nie gra.
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#6
Łukaszke mylisz się bo tryb był długo grywalny dałem radę wbić 6000lvl od kąd zacząłem grać od nowa. Refresh przez okazji
Teach Me
#7
to jesli tak to ja tez prosze o zabrnie mi svipa i prosze o przwrocenie na wakacjach
#8
Refresh
Teach Me
#9
Wakowa Takie wymiany nie są możliwe. Gdyby Cichy Ci tak zrobił to zaraz każdy by prosił o przeniesienie na początek wakacji bo więcej graczy będzie grać. Kupiłaś koniec miałaś 3 dni po zakupie, aby zwrócić rangę, teraz to po ptokach.

Chyba do zamknięcia
#10
Refresh
Teach Me


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości