Rumbur
#1
Dzien dobry.
_MrDundi_ wygadal sie ,ze dzis o 21 gracz Rumbur ktory ma perma za cheaty chce mu sprzedac endstona. Ale jak ? Otoz na koncie siostry.
Jak wiemy HubPlayGames zbanowal gracza Olaxd1589 za mk ,ale Cichusek odbanowal ja. Kazdy na serwie wie ,ze to on gra na konie swojej "siostry"

Olaxd1589 multikonto 2018-04-29 20:54:49 --- Globalnie HubPlayGames

wiec jest to nie mozliwe ,zeby w jakis inny sposob sprzedal endstona ,jesli ma bana.

Rumbur cheaty 2017-12-29 09:26:30 --- Globalnie HubPlayGames


Załączone pliki Miniatury
           
MEFEDRON


Niedostępny
#2
Poprostu juz nie kupuje, mam innego kupca.
Dowidzenia.
Niedostępny
#3
(05-04-2018, 13:20)Dundi napisał(a): Poprostu juz nie kupuje, mam innego kupca.
Dowidzenia.

a tym watku chodzi o Rumbura ,a nie ,czy ty kupujesz ,czy nie
MEFEDRON


Niedostępny
#4
Gdybyś dobrze się dowiedział to byś wiedział na czym miało by to polegać ale jak jesteś ameba i wierzysz we wszystko to twój problem.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#5
To mozesz wytłumaczyc
MEFEDRON


Niedostępny
#6
(05-04-2018, 13:23)xBlondik napisał(a): To mozesz wytłumaczyc

Lizodupkii huba i tak nie ogarną przykre.

Edit. Naucz się stawiać poprawnie przecinki.
Edit.2 Pisałem mu, że ja nie mogę i siostra musi wejść.
Edit.3 Może blondynko dać ci ss rozmowy na PW mojej z nim bo niemam nic do ukrycia.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#7
...
Kolejny bezsensowny watek jak rozumiem. Ja rozumiem, ze "fani huba" chca usunac wrogow huba, dlatego robia niepotrzebne watki o bezsensownej tematyce. Czytales to w ogole Veigar?! Tak, czytalem i wnoszac po screenach:
Nr 1 - Poprosze poczatek rozmowy.
Nr 2 - Ehh... Paplanina, paplanina... Moim zdaniem skontaktowal sie z nim na Pw na forum albo gdzie indziej i JEGO SIOSTRA MIALA TYLKO DOKONAC WYMIANY.
Nr 3 - Rozmowa z Zabijaka moim zdaniem nic nie wnosi do tej sprawy. Jedynie sie "osmieszacie" opisujac jakiegos gracza nie wiedzac kim on jest i go komentujecie, jeszcze publikujecie screeny. Ehhh, no tak - najlepiej osmarowac kazdego jak najgorzej.

Dlaczego pisze to?
Poniewaz szczerze mowiac, jestem w stanie wybaczyc rumburowi ostatnie pol roku (od grudnia liczac), jakie na mnie narzekal. Nic do niego nie mam, a w prawdzie - ja wierze w gre jego siostry, bo po co mialby mk robic, hmm? Wiem, ze rumbur jest wredny z charakteru, ale tak na prawde - nie jest az tak zle. Dlatego moim zdaniem nie potrzebnie robicie marne watki bez dowodow, ktore podbijaja jego wine.

To tyle.
czesc.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości