Kary za czity
#1
Zamiast kary 10 dni, a potem perma proponuję coś zupełnie innego.
Za 1 użycie - 5 dni bana + -10k$
Za 2 użycie - 5 dni bana + usunięcie działki + -120k$
Za 3 użycie - 365 dni bana na IP
Dlaczego?
Już tłumaczę. Kara 10 dni i perma jest bez sensu. Jako gracz zaboli mnie -10k$ i albo wrócę do gry, albo porzucę sierwer. Po 2 użyciu bardzo mnie zaboli to, iż czitowalem z powodu usunięcia działki i -120k$. Po 3 użyciu kara 365 dni. Dlaczego? Ponieważ jak suspectowi przypomni się serwer jako bardzo fajny będzie chciał zagrać, a prędko to nie bedzie. Perm to kara za duża i bez sensowna. Tracicie od razu graczy. Perma można dawać na 3 banie z kolei, ale nie 2 (!!!). Jako przykład podam serwer CS. Jako starszy admin mogę banowac na max 21 dni za czity, i po tym czasie gracze wracają raczej czyści i przez takie bany przybyło jakieś 5 graczy, co na 22 slotowy serwer to dużo.


Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#2
I cichusek nie będzie robił nic innego niż usuwanie działek i odejmowaniu $?
#3
Na nie
#4
Na nie.
Kary za cheaty powinny byc ostre, a nie takie lagodne, jak ty napisales. Cheaty - to jest grubsza sprawa + za duze szkody wtedy sa. 10 dni sa wystarczajaca kara wg. nie.
#5
(05-03-2018, 17:50)Im Fake. napisał(a): Na nie
Jakiś powód?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

(05-03-2018, 17:54)xVeigar napisał(a): Na nie.
Kary za cheaty powinny byc ostre, a nie takie lagodne, jak ty napisales. Cheaty - to jest grubsza sprawa + za duze szkody wtedy sa. 10 dni sa wystarczajaca kara wg. nie.
Przeczytaj swój post jeszcze raz, a na końcu pomyślę że to minecraft. Jakbym grał na x rayu to byś się nawet nie skapnął, jak na projectiles też nie, dopiero na kill aurze i anti knockbacku. Czity w mc to najmniejsze zło. Właśnie za oszustwa powinny być permy m

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#6
Napiszę to większą czcionką i z pogrubieniem, ponieważ to ważne:



Jakiś czas temu dyskutowaliśmy w małej grupce na etyce, właśnie o karach dla przestępców. Kara ma mieć funkcję odstraszającą, jak najbardziej. Kary są surowe, żeby potencjalnych ludzi odstraszać od złych czynów. LECZ, ci ludzie i tak to robią. Dlaczego? Dlatego, że wierzą, że im się upiecze. Wierzą, że nasze służby nie dadzą sobie rady. Dlatego SKUTECZNIEJSZE od surowości kary musi być jej nieuniknioność. Czyli bardziej od długości kary musi liczyć się to, że ta kara na 100% ZOSTANIE wymierzona, a nie, że MOŻE zostać wymierzona.

Tyle z mojej strony.

Niedostępny
#7
No i zostanie wymierzona. Na miejscu Cichego powołał bym nowych adminów. Z tego co wiem @ ma tails i hub. Ostatnio hub pokazał jakim jest super adminem nie umiejac odróżnić anty knocka od normalnej gry.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#8
Dostaniesz niesłusznego bana, a działki sie nie da przywrócić, 10 dni przeczekasz, ale co powiesz jak to Ty niesłusznie stracisz działki i kase, bez możliwości odzyskania? To też troche nie ma sensu, bo jeśli ktoś gra z killaurą na pvp to nie jest powiedziane, że ma w ogóle jakiś hajs, wiec jaki ma sens skracanie bana o połowe i zabieranie cheaterowi np 500$ bo tylko tyle miał? To tak jak by karać bezdomnego komornikiem wzamian za więzienie.. bez sensu.
#9
No właśnie nie bez sensu. Jak ma 500$ to po karze ma -9500$. A jeśli stracisz działkę to jakieś odszkodowanie powinieneś dostać. Powiedzmy w wysokości 200k$

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#10
Z tego co pamietam nie da sie miec hajsu na minusie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości