!!!!!!
#1
Co tu sie odwala? Wczoraj odswiezalem dzialke 2;-3 a dzis wchodze i co?! NIE MAM DZIALKI! Prosze o wyjasnienie tego. Rano mialem dzialke jeszcze, a teraz - nie ma jej. Co tu sie odwala?
#2
Dzisiaj przeszlem kolo twojej dzialki i rzeczywiscie sie zdziwilem ze nie masz.
Niedostępny
#3
(04-30-2018, 14:27)Dundi napisał(a): Dzisiaj przeszlem kolo twojej dzialki i rzeczywiscie sie zdziwilem ze nie masz.

Wczoraj ja jeszcze odswiezalem, zeby itemy wziasc dla Lokrisa.

Czy jest szansa cichusku, na odzyskanie jej w stanie wczorajszym? Bo troche naturdzilem sie, aby zrobic ta dzialke. A teraz przez jakiegos buga wszystko trace...
#4
Ta działka to była chyba 2;-2, z tego co pamietam.
A czy postawiles jakikolwiek blok na dzialce? Czy tylko otworzyles skrzynie?
Niedostępny
#5
Działka, gdy przekroczy termin 21 dni, przechodzi na listę "do skasowania". Działki nie muszą zostać wszystkie skasowane w jedną noc, gdyż ich może być do skasowania więcej, toteż pomimo odświeżenia działki działka będzie "do skasowania", jak liczba działek się zmniejszy.

Niedostępny
#6
(04-30-2018, 14:27)xVeigar napisał(a):
(04-30-2018, 14:27)Dundi napisał(a): Dzisiaj przeszlem kolo twojej dzialki i rzeczywiscie sie zdziwilem ze nie masz.
wziasc

Moze brat mu wszedl na konto I zrobil psikusa :p
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#7
(04-30-2018, 14:37)HubPlayGames napisał(a):
(04-30-2018, 14:27)xVeigar napisał(a):
(04-30-2018, 14:27)Dundi napisał(a): Dzisiaj przeszlem kolo twojej dzialki i rzeczywiscie sie zdziwilem ze nie masz.
wziasc

Moze brat mu wszedl na konto I zrobil psikusa :p

Czyli sam sobie zrobił psikusa ale kozak...
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#8
z tego co widze, to 2 dni temu dzialka 2;-3 zostala skasowana, a dzisiaj 2;-2.
2;-3 jest chyba nadal wolna, a 2;-2 ktos dzisiaj po 6 rano zajal.

nie da sie jej przywrocic i tak jak pisze iam, jak dana dzialka przekroczy czas 21 dni to jest wrzucana na liste dzialek do usuniecia, jezeli przykladowo dzisiaj wypada termin usuniecia dzialki, ale na liscie dzialek do usuniecia bedzie ich sporo, to dzialka dzisiaj sie nie usunie, tylko poczeka na swoja kolej i usunie sie np. nastepnego dnia lub jeszcze kolejnego.
mozliwe, ze odswiezyles dzialke kiedy bylo juz za pozno.
dzialki dodaja sie na liste "do usuniecia" od razu kiedy wypadnie ich dokladna minuta, sekunda itp., a usuwaja sie masowo okolo 2:30 w nocy.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#9
No ale to jest nie mozliwe, gdyz ja ja odswiezalem wczoraj jeszcze, a dzis nagle do usuniecia. A ostatni termin, to byl 2 maja (albo i nawet 10).
Naprawde, mi jest szkoda tracic tej calosci, ktora zdobylem oraz ktora zbudowalem...

Chociaz nie moglbys mi ID oddac? A 2;-3 dac temu siemano12? Bo w sumie - takie same ID, bo widze, ze on zajal to dzialke, a ja jej nie chce tracic.

A to nie jest mozliwe, zeby bylo za pozno wtedy.
#10
nie moge nic zrobic, nie bylo tutaj bugu, musiales cos przegapic, nie odswiezyc dzialki itp.
dawniej jak nie bylo pod komenda /dzialka info informacji o odswiezeniu dzialki, to co chwile graczom sie usuwaly dzialki i wine zwalali na mnie.
od kiedy jest dostepna taka informacja, to jakos nikt nie ma z tym problemu, a sam stwierdziles, ze nie grales od dawna na serwerze (logi czatu).
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości