[...]CD. Nastepnej skargi.
#1
Ciag dalszy tej o to skargi:
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=35446

Tutaj krocej sie rozpisze, niz tam - czasu troche brakuje. Tongue

Ja do dzis nie moge zrozumiec, co sie na tym serwerze dzieje... 50 osob, administracja czesto nic nie robi (ja rozumiem cichusku, ze masz wolne itp, no ale tutaj tycze sie wlasnie 2x pomocnikow. Do tailsa nic nie mam i to nie bedzie glownie o nim).

Po co jest ten watek?
Watek jest tworzony dlatego, ze hub dopuscil sie znowu czynu, ktory nie jest potwierdzeniem swej tezy.

Co dokladnie?
Zbanowanie Olaxd1589 za rzeczone multikonto. Rumbur zglaszal, ze siostra bedzie grala na serwerze (byl watek, ktorego nie moge znalezc). Hub oczywiscie stwierdzal swoje dziecinne tezy, ze to jest Rumbur.

Przy rzeczonej sytuacji bylem i gracz olaxd1589 nic nie zrobil, a zostala zbanowana przez huba za rzeczone multikonto Rumbura. Czy hub mial podstawy, aby zbanowac uzytkownika? NIE. Podkreslam: NIE MOGL TEGO ZROBIC, PONIEWAZ ON SAM NIE MIAL NA TO DOWODU. A to, ze on sobie wmawia swoje smieszne tezy na temat innych, to juz jego sprawa. W mojej sprawie to samo bylo, kiedy zglosilem, ze brat bedzie gral, ale tu bardziej chodzi o siostre Rumbura.

Do czego zmierzam?
Zmierzam do podjecia postepowania dyscyplinarnego wobec pomocnika HubPlayGames. Dlaczego? Wcale nie widac, ze przez niego serwer mocno upadl z graczami i prosze mi nie wmawiac, ze to nie przez pogode. Dodaje jeszcze raz to:
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=35446.
Na shoutboxie byly klotnie, fakt Cichusek pisal, ze zrobi cos z hubem. Cichusku, czy ty nas oklamales, czy naprawde - tak wlasnie zrobiles? Bo ja zmiany nie widze.

Dodam komentarz od Rumbura:
Moja siostra została permanentnie zbanowana za multikonto mimo tego, że było zgłaszane to na ponad pół roku wstecz jak nie wcześniej. Siostra nikomu nie zawadzała grała nie udzielając się na czacie jak twierdzi. Proszę o udowodnienie na jakiej podstawie jest ten ban.

Rowniez prosze o udowodnienie calej sprawy.
Co dalej? - Mamy zglaszac rodzine, po czym zostajemy zbanowani, bo my dostaniemy perma? BEZSENSU.
Rodzine sie zglasza po to, zeby nie dostala dana osoba bana za multikonto. Ale oczywiscie - bez zadnego dowodu hub zbanowal siostre Rumbura. Powtorze: NIE PODSTAWNIE, PONIEWAZ NIE MIAL DOWODU!!!

Prosze o zrobienie cos z tym.
To juz zaczyna sie robic chore.
[Temat robiony na prosbe gracza Rumbur]

Pozdrawiam.
Daniel.

//EDIT:
PROSZE O NIE USUWANIE WATKU ALBO I NAWET NIE ZAMYKANIE GO, JEZELI NIE ZOSTAL PRZECZYTANY. DODATKOWO JEZELI KTOS MA COS DO DODANIA W TEJ SPRAWIE - TO NIECH PISZE. CI CO CHCA NAROBIC SPAMU - NIE PISZCIE NAWET TU NIC.
#2
Od 2 tygodni widać, że na serverze gra ledwie 100 osób.
Czy mogę wiedzieć ile czasu Hub jest pomocnikiem? A ile Tails?
Niedostępny
#3
(04-30-2018, 13:23)Dundi napisał(a): Od 2 tygodni widać, że na serverze gra ledwie 100 osób.
Czy mogę wiedzieć ile czasu Hub jest pomocnikiem? A ile Tails?

Hub jest pomocnikiem od jakis 2 lat (prawidlowo 1, bo 2 minie w grudniu)

A Tails jest pomocnikiem od stycznia (jak sie nie myle, badz od tamtego roku) wiec co to ma do rzeczy? Popatrz jedynie, co hub w czasie swojej dyktatury (bo inaczej tego nie opisze) zrobil, a ile Tails. Tails nie mial jeszcze skarg, a Hub ile mial...
#4
Do ilu czasu pomocnicy startuja na ''zasluzony'' ?
Niedostępny
#5
(04-30-2018, 13:33)Dundi napisał(a): Do ilu czasu pomocnicy startuja na ''zasluzony'' ?

Aż zrezygnują z funkcji lub zostaną zdegradowani.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#6
Przecież wiadomo że Rumbur grał na tym koncie więcej niż jego siostra.
Dla mnie perm jest słuszny Smile
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#7
(04-30-2018, 14:14)ZabijakaPL1337 napisał(a): Przecież wiadomo że Rumbur grał na tym koncie więcej niż jego siostra.
Dla mnie perm jest słuszny Smile

Poprosze o dowod w tej sprawie. Jezeli nie ma - to perm nie jest sluszny, bo nie wiadomo, kto gral na tym koncie prawidlowo. A rodzina zglaszana moze miec te same IP. Tongue
#8
(04-30-2018, 14:15)xVeigar napisał(a):
(04-30-2018, 14:14)ZabijakaPL1337 napisał(a): Przecież wiadomo że Rumbur grał na tym koncie więcej niż jego siostra.
Dla mnie perm jest słuszny Smile

Poprosze o dowod w tej sprawie. Jezeli nie ma - to perm nie jest sluszny, bo nie wiadomo, kto gral na tym koncie prawidlowo. A rodzina zglaszana moze miec te same IP. Tongue

Ty też niby grałeś na koncie swojego brata a tak naprawdę to byłeś Ty więc już nie udawajcie bo to jest żałosne i śmieszne xD.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#9
co jak co, ale rano odbanowalem konto jego "siostry", a hub tylko porownal adresy IP i tak samo jak ty nie znalazl watku ze zgloszeniem i uwazal, ze to jest jednak rumbur.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości