Restarty.
#1
Chcialbym poruszyc temat restartow, ktore na niektorych trybach sa niesprawiedliwe.

Dlaczego niesprawiedliwe? Poniewaz:

- SkyBlock - da sie wyjsc na lobby
- WaterBlock - da sie wyjsc na lobby
- Classic - nic sie nie da... Nawet na lobby wyjsc.
- PvP z Pistoletami - i tu jest glowna wada. Tutaj w ogole nie ma restartow.
- SkyWars - To samo co na gorze.
- Chowany - tez.
- Build - Da sie na lobby wyjsc (nie wiem nawet, czy sa restarty)
- Creative - da sie na lobby wyjsc (nie wiem, czy sa restarty w sumie)
- Prison - na lobby da sie wyjsc.
- MiniGry - nie ma restartow
- 1vs1 - nie ma restartow
- SkyFire - nie ma restartow.
- JumpPvP - nie ma restartow.

Moim zdaniem restarty powinny byc w prawdzie sprawiedliwe na kazdym trybie. Dlatego proponuje:
- Restarty na kazdym trybie.
- Zablokowanie podczas restartu korzystania z /lobby, tak jak jest na classicu
- Sprawiedliwe restarty.

Na pistoletach do tej pory mozna uniknac restarty, poniewaz nie ma tam wgl restartu i to jest wlasnie sprawiedliwe? xd.

To tyle.
#2
Wtf? O co tu chodzi? Komu to przeszkadza? Kto na tym zyskuje?
#3
(05-01-2018, 11:08)Boczek napisał(a): Wtf? O co tu chodzi? Komu to przeszkadza? Kto na tym zyskuje?

O to, ze restarty jak juz - to powinny byc na kazdym trybie, a nie na wybranych + na classicu jest to glowne - nie da sie wyjsc na lobby, a na innych da sie. Dziwne, nie? Tongue

Kto zyskuje?
Ten, kto wie kiedy sa restarty i na jakich trybach. Wtedy moze w latwy sposob uniknac ich.
#4
MiniGry 1vs1 SkyFire JumpPvP H&S - tutaj ich nie ma, bo chyba nie chciałbyś aby wyrzucało by ciebie np: pod koniec gry.

A PvP z Pistoletami prawdopodobnie będzie ci odbierać 10 poziomu, gdy serwer będzie restartowany.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
A jaki jest końcowy rezultat unikania tych restartów? Z resztą, jak Cichusek mi odpowiedział dawno temu, restarty służą poprawie jakości serwera. To wygląda trochę tak jak z RAMem na Firefoxie czy Chromie. Im więcej korzystasz tym więcej RAMu Ci zjada, aż w końcu muli.

Niedostępny
#6
Ale te restarty są po to, aby ktoś nie afczył 24/7, nie do utrudniania rozgrywki. Jak ktoś gra to niech sobie omija. Na tych trybach, na których afczenie nic nie daje lub nie wgrywają sie podczas nich żadne nowe mapy poprostu nie ma restartów.
#7
niektore serwery czesciej wymagaja restartow, bo sa bardziej uczeszczane przez graczy.
restarty o polnocy sa na kazdym serwerze, a o 12 w poludnie tylko na wybranych.
i mi komenda /lobby dziala na classicu, wiec wam tez powinna.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
(05-01-2018, 11:45)Cichusek napisał(a): niektore serwery czesciej wymagaja restartow, bo sa bardziej uczeszczane przez graczy.
restarty o polnocy sa na kazdym serwerze, a o 12 w poludnie tylko na wybranych.
i mi komenda /lobby dziala na classicu, wiec wam tez powinna.

Podczas odliczania restartu nie dziala niestety. Tongue


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości