Mozna by bylo zmienic ...
#11
stara byla lepsza
#12
(04-28-2018, 10:09)keinettgaming napisał(a): stare by lepsze byly
(04-28-2018, 11:14)keinettgaming napisał(a): stara byla lepsza
(04-28-2018, 10:00)keinettgaming napisał(a): dla mnie by byly lepsze apteczki i stara teksturka snajpy
Serio musisz to napisać 3 razy? Kiedy Ty sie nauczysz normalnie korzystać z tego forum i przestaniesz tylko nas wszystkich denerwować swoją głupotą? Idz być głupi gdzie indziej..
#13
mozesz mnie nie krytykowac za kazdym razem idz ponizac gdzies indziej
#14
(04-28-2018, 12:33)keinettgaming napisał(a): mozesz mnie nie krytykowac za kazdym razem idz ponizac gdzies indziej

Prawda boli ?
Nie czytaj tego...

Umrzesz za siedem dni. Shocked
#15
a tu mam ss ze starymi teksturami


Załączone pliki Miniatury
   
#16
(04-28-2018, 12:33)keinettgaming napisał(a): mozesz mnie nie krytykowac za kazdym razem idz ponizac gdzies indziej
Konstruktywna krytyka powinna Cie czegoś nauczyć. Nie musze Cie poniżać, bo sam jesteś już naprawde nisko..
#17
(04-28-2018, 12:23)Boczek napisał(a):
(04-28-2018, 10:09)keinettgaming napisał(a): stare by lepsze byly
(04-28-2018, 11:14)keinettgaming napisał(a): stara byla lepsza
(04-28-2018, 10:00)keinettgaming napisał(a): dla mnie by byly lepsze apteczki i stara teksturka snajpy
Serio musisz to napisać 3 razy? Kiedy Ty sie nauczysz normalnie kożystać z tego forum i przestaniesz tylko nas wszystkich denerwować swoją głupotą? Idz być głupi gdzie indziej..

korzystac**
Niedostępny
#18
...
Nie wiem, po co trace moj swiety czas na czytanie tego. Moim zdaniem, watki zaspamione wypowiedziami tymi samymi, powinny byc ignorowane. Nie po to, sie robi watek, aby pozniej spamic w nim. Powtorze sie znowu: Proponuje 1 miesiecznego bana dla keinettgaming. Dlaczego? Poniewaz nic, 0 sie nie zmienil.

Co do wypowiedzi waszych:
- Keinett - teksturki - cichusek ma je jeszcze pewnie zapisane, wiec po co dajesz screeny?
- Boczek - ja bym juz go nie pouczal. Na miejscu cichuska bym od razu zrobil cos z keinettem.
- xSiwy - Po co... Pytam sie znowu do cholery PO CO JESZCZE WY MU NA TO ODPOWIADACIE? Wiadomo, ze odpowiadajac na jego posty prowokowanie jest, zeby on pisal dalej swoje bezsensowne posty.

Dodatkowo JTdiro nie po to robil teksturki, zeby pozniej na nie ponarzekac, ze nie sa takie etc. Zmarnowal swoj swiety czas, zeby specjalnie dla was zrobic teksturki, a wy go jeszcze za to "obrazacie" (w sensie prosby o zmiane, nie ze obraza taka, ze wyzwiska itp). Moim zdaniem teksturka kebaba jest dobra. Ze snajperka tez ujdzie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości