Kille.
#1
Dozwolone jest to, ze place komus $ na Classic za zabojstwa na pistoletach?
Niedostępny
#2
Raczej tak, ale pomyśl czy to ma sens..
#3
Jak dla mnie ma sens, mam lepsze K/D, wiekszy lvl, mniej zgonow. Tongue
Niedostępny
#4
W sensie, że ty mu płacisz, a on daje ci się zabić? Raczej dozwolone, ale to sposób na wbijanie poziomu dla noobów xDD. A wysokie K/D i poziom nie świadczy o posiadaniu skilla, czyli czegoś, czego prawdopodobnie nie masz.
Niedostępny
#5
Tak w 72% mam Skill ze Snajperki, ale wiesz... Chce szybciej wbić lvl'e, bo tam gra mało graczy.
Niedostępny
#6
(04-26-2018, 20:55)JTdiro napisał(a): W sensie, że ty mu płacisz, a on daje ci się zabić? Raczej dozwolone, ale to sposób na wbijanie poziomu dla noobów xDD. A wysokie K/D i poziom nie świadczy o posiadaniu skilla, czyli czegoś, czego prawdopodobnie nie masz.

Dokładnie jestem tego samego zdania, To nie ma zbyt sensu :p Oczywiście jest to dozwolone ale co ci to da ? wysoki lvl no db K/D no ok dobre ale k/d szybko stracisz przy twoich umiejętnościach więc tylko kase zmarnujesz a jeśli myślisz że narobisz sb duże k/d i nie będziesz już grał to LvL ci Cichusek usunie z braku nie obecności

Więc zastanów się na co wydajesz kasę i co robisz ze sobą

Pozdrawiam.
Nie czytaj tego...

Umrzesz za siedem dni. Shocked
#7
Ja dostałem za to kiedyś bana XD jeszcze na boxie powód "nieuczciwa gra" czy coś
MEFEDRON


Niedostępny
#8
Dobra, temat do zamknięcia, bo widze ze nie ma bana.
Niedostępny
#9
(04-27-2018, 05:49)xBlondik napisał(a): Ja dostałem za to kiedyś bana XD jeszcze na boxie powód "nieuczciwa gra" czy coś

ty dostales bana prawdopodobnie kiedy byl ten tygodniowy event.

ogolnie nie ma za to bana, ale co to za gra jak w kolko dajecie sie zabijac, raczej nie jest to przyjemnosc.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości