serwer
#1
co sie stalo ze jest tak malo osob? od jakiegos czasu ilosc graczy ciagle wydaje sie spadac, ale nie wiedzialem ze jest az tak zle. jest wolne od szkoly, weekend, pora o ktorej ludzie grali najczesciej, a jest ledwo 100 osob, gdzie jeszcze nie tak dawno temu bylo tych ludzi o tej samej porze jakies 2x wiecejSad co sie stalo?
Niedostępny
#2
Ilość osób spadła gdy poprawiła się pogoda. Mnie to akurat nie dziwi, przez długi czas pogoda była do niczego a teraz w końcu jest tak w miarę normalnie to komu by się chciało gnić przy komputerze. (Widzę kiedy przejeżdżam koło wsi, boisk)

I jest jeszcze kwestia szkoły - koniec roku zbliża się, bliża się wystawianie oceń wypadałoby je nieco poprawić.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
Wina administracjiXDXENZNWNDKFW
Naszego wspanialego pomocnika szczegolnie
Zamykam.
#4
Tails, rok, dwa czy trzy lata temu też była dobra pogoda w tym okresie i też był koniec roku szkolnego, a jednak graczy było dużo więcej
#5
dokladnie
#6
(04-22-2018, 13:45)Tynka_2005 napisał(a): Tails, rok, dwa czy trzy lata temu też była dobra pogoda w tym okresie i też był koniec roku szkolnego, a jednak graczy było dużo więcej

Co mogę powiedzieć. Minecraft nie jest już taki popularny jak kiedyś, pojawiły się nowe również bardzo popularne gry taki Fortnite na przykład.
https://www.ppe.pl/news/57410/minecraft-...krola.html

Zanim zlecą się małpy krzyczące "serwer ópadł", to chce powiedzieć: są to tylko moje obserwacje, ale na innych serwerach też zaobserwowałem taki spadek graczy, głównie na takich większych serwerach gdzie na takich nie jest to zbytnio jakoś odczuwalne, ale jednak.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości