Tajemnicza postać
#11
(04-18-2018, 12:09)Cichusek napisał(a): mozliwe, ze jakis potwor ci sie nie wczytal tak jak czasem gracze sa dla niektorych niewidoczni przez chwile.
ja np. mam bug na 1.8 z widocznoscia enderchestow, czesto te na spawnie sa niewidzialne mimo, ze moge je otwierac.
co do zbierania plonow, to nie wiem.

Mi tez sie tak czesto pojawia, ze enderchesty sa niewidzialne, a mozna je otwierac.
Niedostępny
#12
Serduszka zabiera mi na wolnej przestrzeni.
Dobra odpalam bandicama i próbuje to nagrać

Znowu straciłem całe eq podczas kręcenia filmu zabiło mnie na wolnej przestrzeni. Jak na złość nie nagrało sie

Udało mi się nagrać zbieranie marchewek

http://uploadfile.pl/pokaz/1422295---z2jz.html
[Obrazek: a0f2c665bffc.jpg]
#13
Niestety nie zobaczę i nie ściągnę twojego filmiku lecz możliwe że wiem co to. Na prisonie swojego czasu były takie pająki, które nazwaliśmy Cichuski (nie obrażając Cichego) i one bardzo szybko latały w okol gracza i zadawały dużo hp. MRsebaa nagrał o tym film. Ale jak mówię nie widziałem filmu więc nie powiem ci czy to to. ps. te pająki często się bugowały i znikały.
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny
#14
Dodam taki szczegół.
Najpierw znika 1 serduszko jest z 5 sekund przerwy a potem już znikają wszystkie po kolej.
[Obrazek: a0f2c665bffc.jpg]
#15
No to albo ten "Cichusek" albo nie załadował ci się enderman.
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny
#16
U mnie na skyblocku same sie zamykaja drzwi, normalnie slysze dźwięk zamykania
Mialem już tak chyba z 5 razy.Wydaje mi sie ze to jakis admin mnie trolluje na vanishu xD
#17
Co myślicie o takiej postaci jak NULL?
Raczej istnieje bo widziałem go na jednym z serwerów.
Zabił mnie włączył sie ekran po zabiciu a na nim przebiegła bardzo szybko jakaś czarna postać.
Było to na jednym ze sky-blocków
[Obrazek: a0f2c665bffc.jpg]
#18
Wszelkie te Nulle i inne niestworzone postacie to zwykłe bajeczki wymyślone przez ludzi żeby postraszyć trochę dzieci, zwykłe bujdy.

Filmu z marchewkami nie pobierałem, gdyż nie mam miejsca na telefonie ale jeżeli nie jest to brak światła to:

Wiem że osoby które korzystały z Launchera Zyczu miały problem z tym że niektóre osoby dla nich były całkowicie nie widzalne. (Sprawdzałem) Te marchewki to mogła zbierać właśnie taka nie widzalna osoby.

Ja tam nie wiem czy to prawda z tym zabijaniem gdyż nagrań brak, a mnie jakoś nigdy jeszcze nic nie zaatakowało, a próbowałem do tego poprowadzić. Powiedzcie mi: nie robicie sobie żartów, co?

Gdyż kolega:
(04-21-2018, 08:12)michaal66m napisał(a): Co myślicie o takiej postaci jak NULL?
Raczej istnieje bo widziałem go na jednym z serwerów.
Zabił mnie włączył sie ekran po zabiciu a na nim przebiegła bardzo szybko jakaś czarna postać.
Było to na jednym ze sky-blocków

utrwalił mnie w tym że to wszystko raczej się nie wydarzyło. Za dużo YouTube panowie.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#19
Nie robie sobie żartów ostatnio sytuacja się powtórzyła
postaram się uchwycić to na filmie oraz jutro wstawić na YT i dać link
[Obrazek: a0f2c665bffc.jpg]
#20
Pewnie to duch jjay jokera...
Naoglądali się tych roxbmów i innych, i już zaczynają się teorie spiskowe o czymś czego nie ma nawet w plikach gryTongue...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości