Czy pomocnik tak moze ?
#1
Dzien Dobry.
Pisze ten watek ,poniewaz tails mnie ignorowal ,kiedy mialem do kogo skarge/prosbe.
Otoz nasz pomocnik ignoruje graczy ,ktorych nie lubi i nie pomaga im.
Mi np dal ignore ,jest to dowod na faworyzacje.
Wszystko w screenach.


Załączone pliki Miniatury
           
MEFEDRON


Niedostępny
#2
No cóż, ja posiadam screeny całej tej rozmowy jakby ktoś miał zarzucił mi kłamstwo.

Dlaczego drogi panie tak kłamiesz? Nie mogłem sprawdzić tej osoby z tego powodu że cały Classic był zlagowany.

Chciałem poprosić abyś był dla mnie milszy, gdyż już od dłuższego czasu sam ignorowałeś to co do ciebie pisałem, chociażby w kwestii pisania czyiś danych osobowych.

Wszelkie skargi przeglądam, rozmowa dotyczyła głównie tego że osobom które nie mają do mnie szacunku (o tym panu m.in mowa) daje ignore.

Jeżeli ktoś nie może mi okazać szacunku, a dlaczego ja mam temu kogoś go okazywać?
Tyle na temat.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
nie chodzi mi tu o to ,ze go nie sprawdziles ,tylko o to ,jakie masz podejscie do graczy ,ktorych nie lubisz.
MEFEDRON


Niedostępny
#4
Jak możesz wymagać od kogoś szacunku skoro sam nie szanujesz innych Igor?
Niedostępny
#5
(04-15-2018, 17:21)xBlondik napisał(a): nie chodzi mi tu o to ,ze go nie sprawdziles ,tylko o to ,jakie masz podejscie do graczy ,ktorych nie lubisz.

No jakie podejście? Nigdzie nie jest napisane, że muszę z tymi osobami rozmawiać, dogadzać im. Skargi od nich przeglądam.

No przepraszam bardzo, ale szkoda moich nerwów po prostu na to.

Z resztą gdy poprosiłem ciebie abyś był dla mnie milszy, to wciągnąłeś mnie w rozmowę i odpowiedziałeś tym wątkiem. Czy to nie jest wystarczający argument aby nie zadawać się z osobami które mają złe zdanie o tobie?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
(04-15-2018, 17:25)SelinaVenom napisał(a): Jak możesz wymagać od kogoś szacunku skoro sam nie szanujesz innych Igor?
Toc tails tam pisze ,ze mam miec do niego szacunek ,a on do mnie niby ma ?XDD
MEFEDRON


Niedostępny
#7
To dziala w dwie strony
Niedostępny
#8
No sory sory ale i tak tails jest najlepszym pomocnikiem wiec nie narzekaj.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#9
(04-15-2018, 17:28)xBlondik napisał(a): a on do mnie niby ma ?XDD

Już wszystko napisałeś.

Może najpierw: czy gdybym nie miał szacunku do niego, to odpowiadałbym na jego pytania próbując w jakimś stopniu to wyjaśnij zamiast napisania do niego coś w stylu "wal się, nie rozmawiam z tobą".

Najlepsze jest to że tym wątkiem potwierdził moją rację - po co mam zwracać uwagę na kogoś, skoro cokolwiek do tego kogoś napiszę, cokolwiek przy nim zrobię to ta osoba wykorzysta to przeciwko mnie?

Pomocnik to też jest człowiek, nie musi wszystkich lubić, z wszystkimi rozmawiać.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#10
odpowiedz na to "najpierw" no nie raz zrobiles w ten sposob ,lecz tego juz za wiele.
zreszta duzo osob na classicu w ten sposob traktujesz.
MEFEDRON


Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości