Jump - Bronie.
#1
Proponuję dodać bronie na JumpPVP, jest $ za zabójstwa i nie ma na co wydawać.
Niedostępny
  Odpowiedz
#2
na nie, to jest wlasnie dobre w jumpie ze kazdy ma rowne szanse majac tą samą broń


mozna wymyslec duzo roznych innych boostow ktore mozna by bylo tam kupic, cos w stylu mikstury niewidzialnosci (tylko te buty ;/) bądź cos w stylu odskoczni z pistoletow - w tej grze ceni sie mobilnosc i gdyby mozna bylo dokupic dodatkowa rzecz ulatwiajaca "latanie" po mapie
¯\_(ツ)_/¯
  Odpowiedz
#3
Albo miecz do kupienia :p
Można robić fajne akcje w powietrzu Wink
Ale to tylko moja propozycja
Nie czytaj tego...

Umrzesz za siedem dni. Shocked
  Odpowiedz
#4
fajnym pomyslem by bylo cos w stylu gun game, ale to by sprawdzilo sie przy mojej wczesniejszej propozycji, czyli rotacja map.
Wraz z rotacja zmienialby sie tez tryb, jeden bylby deathmatch, jeden wlasnie gungame i jeszcze cos innego ale tez jak ilosc graczy bedzie mala to nie wiem czy jest sens kombinowac

a gungame polegalby na ulepszaniu broni wraz ze zdobywaniem zabojstw, masz podstawowa bron, zdobywasz na tym 3/4 zabojstwa czy tam ile i dostajesz update broni. Mysle ze fajny pomysl na minigre ale mozliwe ze nie akurat tutaj, potrzeba by bylo losowy spawn na arence itp; duzo roboty

a wracajac do bardziej prawdopodobnych rzeczy to moze klasy?
wybierasz klase ktora ma swoja bron i jakas wlasna charakterystyke (fajne np gdyby bylaby jakas "ciezsza klasa" ktora porusza sie wolniej, skacze nizej itp ale nie wiem na ile pozwala plugin)

na razie bym dal jeszcze temu troche czasu, dla mnie gra sie calkiem przyjemnie z tym co jest, boli tylko ze malo graczy ostatnimi czasy i ciezko to poprawnie przetestowac

no ewentualnie jakąś broń białą jak juz tylko o dodawaniu rzeczy do sklepu myslimy
chociaz to znow bylby fajny pomysl na klase xd taki agresor z mieczem

z drugiej strony system klas bardzo by przypominal super craft bros czy tam super smash czy jak to sie tam nazywalo ;/ no nie wiem co o tym myslicie
¯\_(ツ)_/¯
  Odpowiedz
#5
Refresh.
Niedostępny
  Odpowiedz
#6
(04-09-2018, 21:51)Croxx napisał(a): na nie, to jest wlasnie dobre w jumpie ze kazdy ma rowne szanse majac tą samą broń


mozna wymyslec duzo roznych innych boostow ktore mozna by bylo tam kupic, cos w stylu mikstury niewidzialnosci (tylko te buty ;/) bądź cos w stylu odskoczni z pistoletow - w tej grze ceni sie mobilnosc i gdyby mozna bylo dokupic dodatkowa rzecz ulatwiajaca "latanie" po mapie
MEFEDRON


Niedostępny
  Odpowiedz
#7
Można dodać miksturę niewidzialnosci - 60$-80$, oraz kamienny miecz - 90$.
Niedostępny
  Odpowiedz
#8
(04-11-2018, 15:57)Landin napisał(a): Można dodać miksturę niewidzialnosci - 60$-80$.

No to już w ogóle była by masakra.
Nie dodawać jej.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#9
A no tak...
W sumie masz rację Tejls, temat do zamknięcia.
Niedostępny
  Odpowiedz
#10
Jeste na nie ;P Jak dla mnie to zły pom...

Dla mnie pasuje...Można kupywać
sety
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości