Nowe rozwiazanie odskoczni.
#1
Mam mala propozycje cichusku.

Otoz rozchodzi sie tutaj o popularne odskocznie vipow. Tak sobie pomyslal, zeby taka "wyrzutnia" nie byla tylko dla vipow.

Wiec do rzeczy:
Proponuje dodanie wyrzutni/wyskoczni takich, jak sa na JumpPvP. Na jakiej zasadzie to dziala? Otoz staniesz na bloku redstone (jak na jumppvp jest) i cie wyrzuca w dana strone. Taki bajerek na pvp z pistoletami dalby to, ze odskocznie praktycznie nie beda juz potrzebne.

No tak, ale gracze beda sie skarzyc, ze nie bedzie jak spadac (w sensie: bez zabierania hp). Otoz mam kolejne rozwiazanie - Nietypowe buty dla vipow z feather falling 5 (da sie modami / pluginami itp). A odskocznie - ostatecznie bedzie mozna w koncu usunac (dla innych frajda).

Takie bloczki redstone bylyby ulozone po calej mapie, ale w roznych zakatkach, tak jak na JumpPvP.

To tyle.
#2
Jestem na nie, dlaczego? JumpPVP - jak sama nazwa mówi o skoku, Pistolety to Pistolety, a nie 2-gie Jump. Tongue
Niedostępny
#3
Jestem na nie.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#4
(04-08-2018, 11:52)Landin napisał(a): Jestem na nie, dlaczego? JumpPVP - jak sama nazwa mówi o skoku, Pistolety to Pistolety, a nie 2-gie Jump. Tongue

Tak, ale vipy maja przewage wlasnie tymi odskoczniami, dlatego takie wyrzutnie lepsze by byly. Tongue
(04-08-2018, 11:54)HubPlayGames napisał(a): Jestem na nie.

Nie przyjmuje takich odpowiedzi, prosze o pelna odpowiedz, dlaczego nie. Tongue
#5
No wiesz, VIP to VIP a nie gracz, po co kupujesz rangę? Po to żeby mieć lepszą "moc".
Niedostępny
#6
Sorry ale nie.
Nie na ten tryb teraz jest się gra dobrze tylko mapa mi wadzi :p
Nie czytaj tego...

Umrzesz za siedem dni. Shocked
#7
Na nie . Nie po to kupiłem svipa żeby teraz mieli usunąć mi odskocznię lub każdy ja miał...
Teach Me
#8
jestem na nie moim zdaniem jest to bezsensu :p
#9
Też mi się to nie podoba. Takie skocznie powinny być tylko dla jumpa.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#10
Każdy jest na nie :p
Wątek do zamknięcia tak mi się wydaje
Nie czytaj tego...

Umrzesz za siedem dni. Shocked


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości