Skrzyneczki na sur.
#1
No to tak, zaczne od tego, że nie gram na clasaicu, jednek ostatnio grałem 15 minut i już przez ten czas zdążyłem to zauwarzyć i nawet mnie to zdenerwowało. Mianowicie chodzi o skrzynki i sethomy na surowcowej.
Grałem sobie na cls, konkretnie chodziłem po jaskiniach i kopałem żelazo ;p , gdy natrafiłem na spawner zombie. Pomyślałem, że zrobie sobie z niego expiarke jak za dawnych czasów i troche na niej poexpie, jednak po chwili okazało się, że nie moge zniszczyć skrzynki, która przeszkadza mi w zbudowaniu takiej własnie farmy expa. Jednakże okazało się, że to nie jedyny problem, nie miałem wody, która spłukiwała by owe zombiaki, a ustawienie homa i teleport na działke został również zablokowany.
I tutaj pytam dlaczego zablokowałeś i to i to? Jakoś bez sethomów bym przeżył, jednak są takie itemy, które ciężko jest zdobyć z innego źródła niż właśnie takie skrzynki w strukturach na mapie. Dlatego właśnie sądze, że niszczenie i otwieranie skrzynek powinno zostać, bo przecież to rzecz, która naturalnie jest w grze i według mnie powinna zostać również na classicu
#2
Sa świątynię a to cenne wiec zablokował. Kordy musisz zapisywać najlepiej a te itemy mozesz kupic lub w netherze zdobyć. Dużo ich jest z tego co widzę.
A tak z mojej strony gąbki będą dodane do sklepu albo by kopać kiedys czy to ostateczna decyzja
#3
Jak dla mnie teraz sethome'y są bezsensowne.
Niedostępny
#4
ze wzgledu na generowanie sie struktur ilosc skrzynek z przedmiotami jest bardzo duza.
sethome sa zablokowane, aby gracze nie teleportowali sie co chwile do swiatyni i w kolko wykopywali jakies latarnie itp.

gabki sa zablokowane.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości