co o tym myslisz?
nie podoba mi sie to
36.36%
4
jestem za szybkoscia i skokiem
27.27%
3
jestem tylko za szybkoscia
9.09%
1
jestem tylko za skokiem
27.27%
3
11 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

szybkosc
#1
wpadlem dzisiaj na luzny pomysl, aby wszystkim na serwerze ustawic wieksza predkosc chodzenia by gra stala sie bardziej dynamiczna.
cos takiego jak /speed 2 lub 3.
dzieki temu trudniej bedzie w kogos trafic, latwiej bedzie mozna uciec itp.

jesli mi sie uda, to proponuje tez zmniejszenie sily grawitacji, czyli lekko wyzsze skoki.

prosilbym o wybranie opcji w ankiecie + ewentualna odpowiedz z uzasadnieniem.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#2
Niektorzy nie maja zbyt szybkoego internetu I ich fps oscyluja w okolicach 40 co przy dynamicznej walce z osobami z 200 fps stawia ich w trudnej sytuacji.

Za wprowadzeniem, ale na okres probny
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
Wink 
ja wybrałem tylko skok ponieważ można byłoby przeskakiwać na strzałami itp .A jakby gracz miał też tego speeda to po co w sklepie byłaby potka na szybkość ? XD

Tak naprawdę dałem to i to ponieważ chce zobaczyć jak to będzie działać
#4
Szybkosc:
+ Szybsze akcje
+ Lepsza dynamika
- Szybsze uciekanie
- Oczywiscie, bugi i rozne cofki

Skok:
+ Mozliwosc wbicia sie w wyzsze bloki
+ Szybsza obrona (skaczac trudniej trafic z np. snajperki)
- Cofki

Jesli szczerze mialbym wybierac: To wolalbym skok.
#5
(04-01-2018, 19:37)HubPlayGames napisał(a): Niektorzy nie maja zbyt szybkoego internetu I ich fps oscyluja w okolicach 40 co przy dynamicznej walce z osobami z 200 fps stawia ich w trudnej sytuacji.

Można wprowadzić na okres próbny, lecz z moim teraźniejszym internetem wątpię, że będę w stanie grać.
Cytat: „Białe mięso, czerwone mięso, co za różnica? Rozszarpię ten świat na kawałeczki!” - CLICKFLARE
[Obrazek: giphy.gif]
#6
napisalem juz plugin, mialem duze problemy ze skokiem, wiec poszedlem na skroty i uzylem potionki na skok.

efekt wyglada tak: https://youtu.be/S5hBhwOSSgM
sprint jest zablokowany, zawsze bedzie sie biegalo z taka predkoscia + efekt mikstury skoku jest na stale.
szybkosc biegu moge lekko zmniejszyc.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
Ja uwazam, ze jedynym slusznym krokiem bedzie skok. Dlaczego? Poniewaz bedzie zbyt duzo logania i uciekania.
#8
Ogólnie to jestem przeciw tym zmianom, ponieważ sam sprint jest za szybki, a taki skok trochę dziwnie by wyglądał. No chyba że wykminiłbyś coś takiego jak podwójny skok, który by działał podobnie jak na Spleggu:
- Klikasz raz spacje - skaczesz na normalną wysokość
- Klikasz 2 razy spacje - skaczesz wyżej
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#9
(04-01-2018, 21:36)CruQ napisał(a): Ogólnie to jestem przeciw tym zmianom, ponieważ sam sprint jest za szybki, a taki skok trochę dziwnie by wyglądał. No chyba że wykminiłbyś coś takiego jak podwójny skok, który by działał podobnie jak na Spleggu:
- Klikasz raz spacje - skaczesz na normalną wysokość
- Klikasz 2 razy spacje - skaczesz wyżej
Za duże ułatwienie jeszcze że Svip/Vip ma odskocznie
Ja jestem za wyższym skokiem.
Nie czytaj tego...

Umrzesz za siedem dni. Shocked
#10
jeszcze pomysle na ten temat.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości