Tryb
#11
jestem na tak
#12
Dobra ja się poddaje.
Czy do was nie dociera, że im więcej trybów tym więcej graczy się rozchodzi na poszczególnych serwerach. Co sprawia, że na takim classicu widuje już tylko 2 tabele z 3 ...
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#13
(04-01-2018, 23:03)xLvkasz napisał(a): Dobra ja się poddaje.
Czy do was nie dociera, że im więcej trybów tym więcej graczy się rozchodzi na poszczególnych serwerach. Co sprawia, że na takim classicu widuje już tylko 2 tabele z 3 ...

Ja tam dzisiaj widziałem trzy tabele Smile
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#14
(04-01-2018, 23:03)xLvkasz napisał(a): Dobra ja się poddaje.
Czy do was nie dociera, że im więcej trybów tym więcej graczy się rozchodzi na poszczególnych serwerach. Co sprawia, że na takim classicu widuje już tylko 2 tabele z 3 ...

Zgodzę się z tobą w 100%, na prisonie było kiedyś 3 kolumny a teraz przeważnie jest około 15 osób
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny
#15
(04-01-2018, 23:32)Cocabale1 napisał(a):
(04-01-2018, 23:03)xLvkasz napisał(a): Dobra ja się poddaje.
Czy do was nie dociera, że im więcej trybów tym więcej graczy się rozchodzi na poszczególnych serwerach. Co sprawia, że na takim classicu widuje już tylko 2 tabele z 3 ...

Zgodzę się z tobą w 100%, na prisonie było kiedyś 3 kolumny a teraz przeważnie jest około 15 osób

dziwisz się?
jak zamiast iść w górę to się pogarsza bo ktoś ma lagi
[Obrazek: daoBRWQ.png]
#16
Macie SkyWars na których nikt nie gra
Macie MiniGry na których też prawie nikt nie gra
Macie jeszcze Chowany na którym też prawie nikt nie gra
Macie SkyFire na którym dawno nikogo nie widziałem
Następny bezsensowny tryb na który będzie miało zaciesz na początku kilku graczy a potem umrze jak inne tryby i będzie tylko zaśmiecał serwer ?
Może mniej trybów ale zróbmy tak żeby te tryby były lepsze,dodawajmy coś do nich ( Nowe mapy ity ITP )
Stanowczo na nie.
Nie czytaj tego...

Umrzesz za siedem dni. Shocked
#17
(04-02-2018, 00:10)KamilSiwy_xD napisał(a): Macie SkyWars na których nikt nie gra

Grają, wczoraj było 15 osób.

(04-02-2018, 00:10)KamilSiwy_xD napisał(a): Macie MiniGry na których też prawie nikt nie gra

Tu też grają..

(04-02-2018, 00:10)KamilSiwy_xD napisał(a): Macie jeszcze Chowany na którym też prawie nikt nie gra

I tu tutaj ludzie grają.

(04-02-2018, 00:10)KamilSiwy_xD napisał(a): Macie SkyFire na którym dawno nikogo nie widziałem

Dobra, tutaj akurat nie grają.

Lubię takie porównania w liczbie graczy, tylko zrozumcie wszyscy że na minigrach nigdy nie będzie grać tyle osób co na takich głównych trybach.

(04-01-2018, 23:03)xLvkasz napisał(a): Dobra ja się poddaje.
Czy do was nie dociera, że im więcej trybów tym więcej graczy się rozchodzi na poszczególnych serwerach. Co sprawia, że na takim classicu widuje już tylko 2 tabele z 3 ...

Zgadza się, bo minigra odbierze graczy... Co za głupota. Rolleyes
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#18
Nie dlatego że nie grałoby tam pewnie dużo graczy tak samo jak na 1v1 sky warsy itp


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości