Czy naprawde, musi tak byc?
#11
Piszac bezsensowne posty i klocac sie ale no zniechecacie Cichuska do sb i do decyzji.
#12
Według mnie taki pomocnik nie jest tu potrzebny, powiedziałbym nawet, że bardziej szkodzi niż pomaga
Hub bardzo mało teraz banuje, nie wchodzi na serwer tak często jak Tails, a jak już się do niego pisze na fb żeby wszedł bo coś tam to oddaje czarną robotę Tailsowi. To po prostu nie jest odpowiednia osoba. Zadaje się z wieloma osobami, ma swoich zwolenników i wrogów. Tych pierwszych uwielbia i nie karze ich tak samo jak tych drugich. Odkąd Hub jest pomocnikiem ten temat rodzi kontrowersje. Po prostu serwer nie potrzebuje ani nie chce takiego administratora
Niedostępny
#13
(03-31-2018, 14:33)Tata napisał(a): Piszac bezsensowne posty i klocac sie ale no zniechecacie Cichuska do sb i do decyzji.

Moze i tak, ale musimy dalej siedziec cicho i nic nie robic?
Hub banuje dawnych kolegow nieslusznie i z tym Cichuska"zaufaniem" takich jak Viro, JTdiro i dalej nie chce mi sie wymieniac. Gracze nie posiadali zadnych wspomagaczy, a otrzymali perm bana. Pomocnicy powinni posiadac dowody, moze nie na wszystkich graczy, tylko tych których znaja miedzy innymi z forum.

Dlatego tez malo gram na tym serwerze ;c
Pozdrawiam
Niedostępny
#14
Wtrącam swoje zdanie
Hub zbanował ReibowGhost bez karnie za niby cheaty a zbanował ją bez żadnych dowodach na pistoletach a nie był przy tym bo widziała jak się strzela z kimś tam i nagle jak umarła pisze że ban za cheaty (pewnie chciał pokazać że jednak coś robi proszę o jakiś film dowód a jak nie to o jej odbanowanie.

UWAGA UWAGA UWAGA
Proszę o odpowiedź
#15
Myślę że wątek będzie odczytany.
Ale Decyzja należy Do właściciela .
Możecie pisać te wątki ale : Myślicie że coś zdziałacie? Odpowiedz brzmi : Nie.
Wszystkie decyzje podejmuje właściciel czyli Cichusek .
Wątki o Hubercie są zazwyczaj odsuwane na bok. A dla czego? A dla tego że Cichusek wie kto jest w administracji i wie co ma dana osoba za karkiem.
To tyle możecie się nie zgadzać z moim zdaniem ale szczerze mam to w nosie. Każdy ma prawo do swojego zdania.
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#16
(03-31-2018, 14:50)Sstar napisał(a): Myślę że wątek będzie odczytany.
Ale Decyzja należy Do właściciela .
Możecie pisać te wątki ale : Myślicie że coś zdziałacie? Odpowiedz brzmi : Nie.
Wszystkie decyzje podejmuje właściciel czyli Cichusek .
Wątki o Hubercie są zazwyczaj odsuwane na bok. A dla czego? A dla tego że Cichusek wie kto jest w administracji i wie co ma dana osoba za karkiem.
To tyle możecie się nie zgadzać z moim zdaniem ale szczerze mam to w nosie. Każdy ma prawo do swojego zdania.

Skoro wie to czemu nic z tym nie robi?
Niedostępny
#17
(03-31-2018, 14:48)NightGhost napisał(a): Wtrącam swoje zdanie
Hub zbanował ReibowGhost bez karnie za niby cheaty a zbanował ją bez żadnych dowodach na pistoletach a nie był przy tym bo widziała jak się strzela z kimś tam i nagle jak umarła pisze że ban za cheaty (pewnie chciał pokazać że jednak coś robi proszę o jakiś film dowód a jak nie to o jej odbanowanie.

UWAGA UWAGA UWAGA
Proszę o odpowiedź

Hubert ma prawo siedzieć na pistoletach na vanishu.
Często wbijają osoby do niego na serwa z prośbą o wejście na pistolety, jak ktoś cheatuje. Wtedy nie musi sam, jako administrator nagrywać tego zdarzenia.
#18
(03-31-2018, 14:52)SelinaVenom napisał(a):
(03-31-2018, 14:50)Sstar napisał(a): Myślę że wątek będzie odczytany.
Ale Decyzja należy Do właściciela .
Możecie pisać te wątki ale : Myślicie że coś zdziałacie? Odpowiedz brzmi : Nie.
Wszystkie decyzje podejmuje właściciel czyli Cichusek .
Wątki o Hubercie są zazwyczaj odsuwane na bok. A dla czego? A dla tego że Cichusek wie kto jest w administracji i wie co ma dana osoba za karkiem.
To tyle możecie się nie zgadzać z moim zdaniem ale szczerze mam to w nosie. Każdy ma prawo do swojego zdania.

Skoro wie to czemu nic z tym nie robi?

Możliwe że nie widzi sensu zmiany administratora.
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#19
(03-31-2018, 14:48)NightGhost napisał(a): Wtrącam swoje zdanie
Hub zbanował ReibowGhost bez karnie za niby cheaty a zbanował ją bez żadnych dowodach na pistoletach a nie był przy tym bo widziała jak się strzela z kimś tam i nagle jak umarła pisze że ban za cheaty (pewnie chciał pokazać że jednak coś robi proszę o jakiś film dowód a jak nie to o jej odbanowanie.

UWAGA UWAGA UWAGA
Proszę o odpowiedź
mialas antyknocka, pamiętam sytuacje.
administracja nie musi nagrywać osob, które banuje przed zbanowaniem, ponieważ sa zaufanymi osobami
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#20
(03-31-2018, 14:52)coldzera napisał(a):
(03-31-2018, 14:48)NightGhost napisał(a): Wtrącam swoje zdanie
Hub zbanował ReibowGhost bez karnie za niby cheaty a zbanował ją bez żadnych dowodach na pistoletach a nie był przy tym bo widziała jak się strzela z kimś tam i nagle jak umarła pisze że ban za cheaty (pewnie chciał pokazać że jednak coś robi proszę o jakiś film dowód a jak nie to o jej odbanowanie.

UWAGA UWAGA UWAGA
Proszę o odpowiedź

Hubert ma prawo siedzieć na pistoletach na vanishu.
Często wbijają osoby do niego na serwa z prośbą o wejście na pistolety, jak ktoś cheatuje. Wtedy nie musi sam, jako administrator nagrywać tego zdarzenia.

Ale moglby, poniewaz sa sytuacje takie jak te i poprostu sa one ignorowane, a gracz ma na koncie bana. Jakby nastepnym razem dostal, to perma by dostal, gdyby nie udowodniono jego cheatow. To jest naprawde przydatne, kiedy administracja nagrywa cheaterow.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości