ban.
#21
Wyobraź sibie ze wie. I zna mnie najlepiej z całego serwa. Wie co używam, a czego nie.
Nie zawieraj głosu. Bo zaczynam sie zastanawiać czy to ja kieruje swoim zyciem i wiem najlepiej co robie, czy wy- jakies randomy internetowe które odeniaja mnie przez pryzmatminecfafta
Love miś, pierniś Heart
[Obrazek: giphy.gif]
#22
Hub mu płaci by Cie chronił? Pokazujesz wlasnie jaki jestes dziecinny, hub nie musi mi nic pomagać. Sam o tym wie. Gra na trybie, nie wiesz kim jest, nie komentuj. Nie ośmieszaj sie jeszcze bardziej. A co do Huberta, to jakby czuł taka potrzebę, sam by napisał, a nie „płacił” komuś, zalosny jestes. XD
Love miś, pierniś Heart
[Obrazek: giphy.gif]
#23
(03-30-2018, 12:01)misiu923 napisał(a): Hub mu płaci by Cie chronił? Pokazujesz wlasnie jaki jestes dziecinny, hub nie musi mi nic pomagać. Sam o tym wie. Gra na trybie, nie wiesz kim jest, nie komentuj. Nie ośmieszaj sie jeszcze bardziej. A co do Huberta, to jakby czuł taka potrzebę, sam by napisał, a nie „płacił” komuś, zalosny jestes. XD

''NIE MAM CHEATOW NIE UMIEM ICH POBRAC TELEFON NIE DZIALA ALE GO UZYWAM'' - Twoja dziecinnosc i pogarda administracja probujesz zrobic idiotow z nas i poprostu to jest zalosne. Ostatni post reszte usuwam szkoda slow na cb.
Ssy posegreguje i zobaczymy jeszcze.
#24
(03-30-2018, 12:06)Tata napisał(a):
(03-30-2018, 12:01)misiu923 napisał(a): Hub mu płaci by Cie chronił? Pokazujesz wlasnie jaki jestes dziecinny, hub nie musi mi nic pomagać. Sam o tym wie. Gra na trybie, nie wiesz kim jest, nie komentuj. Nie ośmieszaj sie jeszcze bardziej. A co do Huberta, to jakby czuł taka potrzebę, sam by napisał, a nie „płacił” komuś, zalosny jestes. XD

''NIE MAM CHEATOW NIE UMIEM ICH POBRAC TELEFON NIE DZIALA ALE GO UZYWAM'' - Twoja dziecinnosc i pogarda administracja probujesz zrobic idiotow z nas i poprostu to jest zalosne. Ostatni post reszte usuwam szkoda slow na cb.
Ssy posegreguje i zobaczymy jeszcze.

Ty jestes jakis ułomny. XDDDDD dobra, nie ośmieszaj sie, hub i tails wiedza co mam, wystarczy mi to, jakis randomowy tym, ktorego widziałam pare razy na s1 i na s3 nie musi tego wiedzieć. I po co usuwasz konentarze? Zalosny dzieciaku.
Nie musze sie tobie tłumaczyć XDD jest grono osob, którym napisałam cos o tym. Teoje zdanie sie nie liczy.

A co do cheatow, nie umiem ich pobrać, pobrała mi pewna osoba. Nie wiesz jak mam zepsuty telefon, nie komentuj. Nie moge wyszukiwać stron internetowych, forum skyland mam w zakładkach, wiec moge pisac ;p
Love miś, pierniś Heart
[Obrazek: giphy.gif]
#25
Sprawa została wyjaśniona, punkty zostały zdobyte uczciwie.
Watpie zeby cichusek je usunął, jeżeli ktoś trudził sie 12h dziennie, aby je zdobyć.
Nie musisz odświeżać
Love miś, pierniś Heart
[Obrazek: giphy.gif]
#26
(03-30-2018, 14:15)misiu923 napisał(a): Sprawa została wyjaśniona, punkty zostały zdobyte uczciwie.
Watpie zeby cichusek je usunął, jeżeli ktoś trudził sie 12h dziennie, aby je zdobyć.
Nie musisz odświeżać

Nie chce odpowiedzi od Ciebie, lecz od administracji.
Nie wypowiadaj się więcej w tym wątku, skoro rzeczywiście według Ciebie wszystko zostało wyjaśnione.

Masz 12165 zabitych potworów, jaką mamy pewność,
że punkty za mobki były zdobyte uczciwie?
Przecież na swojej wyspie mogłaś stać na afk i bić
potworki na killaurze (bo przecież hub ci nie da bana Big Grin), tak jak na filmie oskarżającym Cie o cheaty.

Masz perma, a perm oznacza na zawsze,
Więc jaki jest sens, by Twoje punkty widniały w topce,
skoro według mnie i wiele innych graczy są zdobyte nie uczciwie?
"Do tego aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych."
#27
Hub mi nie da bana? Śmieszny jestes. To ty sie nie wypowiadaj w moim wątku. Zrob sobie nowy wątek.
Według ciebie tak, ja wiem swoje.
Love miś, pierniś Heart
[Obrazek: giphy.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości