Petsy.
#1
Przychodze tutaj z dosc ciekawa propozycja.

Dokladnie to djintro na chacie napisal, ale nie wazne XD.

Proponowalbym dodanie petsow za 7.38zl.

Pewnie beda pytania: Alez o co chodzi? Juz tlumacze:
Poprostu chodzi nam o dodanie takich jakby zwierzakow, ktore chodza za nami. Umililoby to gre niektorym osobom, ktore lubia zwierzaki.

Ale po co to?
Dla umilenia innym gry.

A jak bede chcial isc na pvp to beda mi przeszkadzac!
Nic trudnego. Sa dwie opcje:
1. Dodanie komend dodatkowych:
*/pets on - odblokywuje petsa.
*/pets off - zablokowywuje petsa.

2. Z automatu na strefie pvp wylaczyc petsy.

A jak bedzie mozna je wybrac?!
Na lobby za pomoca np. kosci. Tyle ze najpierw trzeba by bylo zakupic je w sklepie SMS za 7.38zl <mysle, ze to przystepna cena, jak na takiego petsa>.

Propozycje petsow, do wyboru:
- Pajak jaskiniowy
- Kot
- Pies
- Mała krowa
- Królik
- Nietoperz
- Maly slime
- Mala magma cube.
Do wyboru chyba tyle <moze ktos jeszcze dopisac>.

//Edit:
Zapomnialem dopisac, ze moznaby bylo zmienic nazwe petsa w np. znaczniku na /lobby.

Mysle ze to tyle.
#2
Jestem na tak pomysł (oczywiście mój) ale mati napisał pierwszy na serwerze gdy o tym pisałem (skygrid) było dużo chętnych! Big Grin
#3
mały pigman?
mały konik
mały osiołek
mały grzybek
#4
a co do petsów dodałbym Mozliwośc wzięcia ślubu na całym serwerze np tryb classic tam jest kosciol to tam mozna wziasc slub z graczem i będzie to widoczne na całm serwerze (przed nickiem serduszko) i na shift + lewy przycisk myszki serduszka by lecialy ze całowanie dodatkowo na całym serwerze bonusowe skrzynki cos jak na serwerach premium i klucze za rozgrywkę.
#5
+ rozwod dla Huba i TYnki
#6
(03-25-2018, 15:11)_DJintro_ napisał(a): a co do petsów dodałbym Mozliwośc wzięcia ślubu na całym serwerze np tryb classic tam jest kosciol to tam mozna wziasc slub z graczem i będzie to widoczne na całm serwerze (przed nickiem serduszko) i na shift + lewy przycisk myszki serduszka by lecialy ze całowanie dodatkowo na całym serwerze bonusowe skrzynki cos jak na serwerach premium i klucze za rozgrywkę.



Nie rób z serwera jakiegoś portalu randkowego i w ogóle co ty piszesz...
Zastanów się co piszesz bo jest to żałosne Tongue
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#7
(03-25-2018, 15:11)_DJintro_ napisał(a): a co do petsów dodałbym Mozliwośc wzięcia ślubu na całym serwerze np tryb classic tam jest kosciol to tam mozna wziasc slub z graczem i będzie to widoczne na całm serwerze (przed nickiem serduszko) i na shift + lewy przycisk myszki serduszka by lecialy ze całowanie dodatkowo na całym serwerze bonusowe skrzynki cos jak na serwerach premium i klucze za rozgrywkę.

O bosh.. Zapomnialem dopisac.

Dodatkowo w opcjach petsa mozna zmienic jego nazwe. To tez by byla dobra opcja, poniewaz mozna jakos smiesznie, ladnie nazwac swego petsa.

Co do tych slubow, to nieeeeee... za serduszkowo by bylo + byloby to przy nicku, jak dotyczy tylko petsa... xd
+ to co zabijak napisal...
#8
(03-25-2018, 15:12)M_A_T_I napisał(a): O bosh.. Zapomnialem dopisac.

Dodatkowo w opcjach petsa mozna zmienic jego nazwe. To tez by byla dobra opcja, poniewaz mozna jakos smiesznie, ladnie nazwac swego petsa.

Co do tych slubow, to nieeeeee... za serduszkowo by bylo + byloby to przy nicku, jak dotyczy tylko petsa... xd
+ to co zabijak napisal...
Pierwszy post edytuj, a nie w kolejnym dopisujesz.
#9
Cichusek już liczy przyszłe dochody [emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
夜空に輝く星々のように
それぞれに違う人々の魂

唯一のあなたに不安がありますか?
その恐れはすべて私にください

あなたは あなたのままでいいのです
その魂を解放しなさい
#10
myślę że dobry pomysł tylko zamiast kupować takie oddzielnie lepiej dołączyć do nwm vipa/svipa/elity
[Obrazek: daoBRWQ.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości