Co przyczyniło się do...
#21
(03-25-2018, 14:56)Jawel napisał(a): Mi nie chodzi o usunięcie minigier typu SkyWars SkyFire oraz 1vs1 tylko złączenie ich w jedne serwer albo dodanie ich na minigames gdzie będą miały swoją
tablice z wyborem aren.
A odnośnie waterblocka niech zostanie.
Dużo ludzi ma rozbudowane wyspy , gra na nim , sklepy graczy normalnie funkcjonują Tongue

Nie chcialem robic nowego watku wiec tu napisalem to co mialem napisac
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#22
sprobuje przeniesc pozostale gierki na serwer minigry, ale nie wiem czy pluginy nie beda sie klocic (chodzi o skywars, 1vs1 i moze chowany)
jedynie skyfire na pewno nie bede mogl przeniesc, bo jako jedyny zostal na wersji 1.7 (czyli 1.7-1.8) i nie moge go zaktualizowac.
szkoda usuwac serwery nawet jak gra na nich malo osob.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#23
No ale to sensu nie bedzie mialo...
Wolalbym, aby skywars zostalo przy osobnym trybie z chowanym, a 1vs1 przeniesc na minigry.
Moze i jest na nich malo graczy, ale to sa tryby bardzo dobre, na ktorych jest swietna zabawa

Ale w koncu tutaj chodzi o sam naglowek: O Build i ChestPvP.
#24
(03-25-2018, 15:36)Cichusek napisał(a): sprobuje przeniesc pozostale gierki na serwer minigry, ale nie wiem czy pluginy nie beda sie klocic (chodzi o skywars, 1vs1 i moze chowany)
jedynie skyfire na pewno nie bede mogl przeniesc, bo jako jedyny zostal na wersji 1.7 (czyli 1.7-1.8) i nie moge go zaktualizowac.
szkoda usuwac serwery nawet jak gra na nich malo osob.
Przenosić H&S i SkyWars to taki sobie pomysł, chyba jedynie przeniesienie tam 1vs1 da jakiś rezultat.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#25
Ale przecież na każdym serwerze jest tak, że skywars się wlicza do minigier. Jedynie H&S czesto jest oddzielony
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#26
(03-25-2018, 17:45)xLvkasz napisał(a): Ale przecież na każdym serwerze jest tak, że skywars się wlicza do minigier. Jedynie H&S czesto jest oddzielony
To ja nie wiem gdzie tak robią, bo bardzo często widziałem SW na osobnym trybie... Na serwerach Premium również (siostra pogrywa i widzę).

Nie ma to sensu z kilku powodów:
1. Wszelkie gry na Party korzystają z tabliczek, na SkyWars mamy takie pomieszczenie gdzie wchodzi się przez dziurę 1x1. Już pomijając fakt że marnie by to wyglądało, to gdzie wybudować tą poczekalnie? Na środku to nie bardzo, ludzie będą w to wpadać przez przypadek, większość nie będzie wiedziała jak opuścić poczekalnie i ogólnie to będzie tylko zamieszanie.
2. SkyWars i H&S są o wiele bardziej rozbudowane niż minigry na Party.
3. SW i H&S nie mają rankingów, a siłą Party są właśnie rankingi.
4. Niektórzy nie wpadną na to że tryby zostały przeniesione gdzie indziej i po prostu pomyśli że zostały one usunięte.
5. Skoro H&S i SW dobrze się sprawują na osobnych trybach, to po co nie potrzebnie kombinować?

Niech zostanie tak jak jest.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#27
(03-26-2018, 12:12)Tails napisał(a):
(03-25-2018, 17:45)xLvkasz napisał(a): Ale przecież na każdym serwerze jest tak, że skywars się wlicza do minigier. Jedynie H&S czesto jest oddzielony
To ja nie wiem gdzie tak robią, bo bardzo często widziałem SW na osobnym trybie... Na serwerach Premium również (siostra pogrywa i widzę).

Nie ma to sensu z kilku powodów:
1. Wszelkie gry na Party korzystają z tabliczek, na SkyWars mamy takie pomieszczenie gdzie wchodzi się przez dziurę 1x1. Już pomijając fakt że marnie by to wyglądało, to gdzie wybudować tą poczekalnie? Na środku to nie bardzo, ludzie będą w to wpadać przez przypadek, większość nie będzie wiedziała jak opuścić poczekalnie i ogólnie to będzie tylko zamieszanie.
2. SkyWars i H&S są o wiele bardziej rozbudowane niż minigry na Party.
3. SW i H&S nie mają rankingów, a siłą Party są właśnie rankingi.
4. Niektórzy nie wpadną na to że tryby zostały przeniesione gdzie indziej i po prostu pomyśli że zostały one usunięte.
5. Skoro H&S i SW dobrze się sprawują na osobnych trybach, to po co nie potrzebnie kombinować?

Niech zostanie tak jak jest.
Nie lepiej zrobić możliwość dołączenia do aren SkyWars poprzez tabliczki jak na większości serwerów? A gracze chyba nie są aż tak głupi Tongue 1vs1 również dodać na osobną ścianę...
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#28
(03-26-2018, 13:08)Jawel napisał(a):
(03-26-2018, 12:12)Tails napisał(a):
(03-25-2018, 17:45)xLvkasz napisał(a): Ale przecież na każdym serwerze jest tak, że skywars się wlicza do minigier. Jedynie H&S czesto jest oddzielony
To ja nie wiem gdzie tak robią, bo bardzo często widziałem SW na osobnym trybie... Na serwerach Premium również (siostra pogrywa i widzę).

Nie ma to sensu z kilku powodów:
1. Wszelkie gry na Party korzystają z tabliczek, na SkyWars mamy takie pomieszczenie gdzie wchodzi się przez dziurę 1x1. Już pomijając fakt że marnie by to wyglądało, to gdzie wybudować tą poczekalnie? Na środku to nie bardzo, ludzie będą w to wpadać przez przypadek, większość nie będzie wiedziała jak opuścić poczekalnie i ogólnie to będzie tylko zamieszanie.
2. SkyWars i H&S są o wiele bardziej rozbudowane niż minigry na Party.
3. SW i H&S nie mają rankingów, a siłą Party są właśnie rankingi.
4. Niektórzy nie wpadną na to że tryby zostały przeniesione gdzie indziej i po prostu pomyśli że zostały one usunięte.
5. Skoro H&S i SW dobrze się sprawują na osobnych trybach, to po co nie potrzebnie kombinować?

Niech zostanie tak jak jest.
Nie lepiej zrobić możliwość dołączenia do aren SkyWars poprzez tabliczki jak na większości serwerów? A gracze chyba nie są aż tak głupi [emoji14] 1vs1 również dodać na osobną ścianę...
Bardzo prawdopodobne że plugin na to nie pozwoli. Uwierz mi, istnieją ludzie który tak bardzo nie ogarniają niektórych rzeczy. Rolleyes
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#29
Dlaczego to zawsze plugin psuje możliwość poprawy serwera...?
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#30
Moim zdaniem i najlepiej jak dla servera.
Po co usuwać servery ? Że mało ludzi gra? To że nikt tam nie gra to nie powód usuwać!
Czyli jak kiedyś na Classicu też będzie tak mało graczy grać to też ma zostać usunięty? Po co ludzie kupują SVIP'y lub codziennie grają ? Żeby im to usunąć ?
Przeszkadzają wam te servery? Bo nie widze tu problemu!
Lepiej dodawać Servery niż usuwać!
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości