Oszust
#1
Cocabale1
JaLubieKebab
Sytuacja jest taka że kolega chciał mi sprzedać kod na svipa, po tym jak potargowaliśmy się o cenę przelałem koledze 200k w wymieniarce (tego momentu niestety nie uchwyciłem na ss'ach, więc może być problem) po przelaniu pieniędzy kolega mi podał kod który nie działał (od razu sprawdzałem), i drugi który także nie działał. Jeśli jest opcja to poproszę zwrot 200k jeśli nie to nic się nie stanie.
Z poważaniem Coca
SS: https://imgur.com/a/hIgsK

Następnym razem nagram
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny
#2
Niestety nie widać momentu, w którym dajesz mu kase.
#3
Sam nawet o tym napisałem -_-
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny
#4
Domyśleć się można, że dał kasę, skoro ten podał kod.. Oszust nie zgodziłby się na układ najpierw kod potem kasa.
#5
(03-22-2018, 07:01)Invi napisał(a): Domyśleć się można, że dał kasę, skoro ten podał kod.. Oszust nie zgodziłby się na układ najpierw kod potem kasa.
To wiem, Cichusek nawet go zbanuje, jedak Coca nie odzyska kasy. Myśle, że takie wątki są tworzone właśnie w celu odzyskania straconych pięniędzy, 200k to jednak sporo.
#6
(03-22-2018, 07:01)Invi napisał(a): Domyśleć się można, że dał kasę, skoro ten podał kod.. Oszust nie zgodziłby się na układ najpierw kod potem kasa.

Dzięki że ratujesz.

Boczek daj Cichemu powiedzieć, może jednak odda kase Cichusek
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny
#7
(03-22-2018, 07:25)Boczek napisał(a):
(03-22-2018, 07:01)Invi napisał(a): Domyśleć się można, że dał kasę, skoro ten podał kod.. Oszust nie zgodziłby się na układ najpierw kod potem kasa.
To wiem, Cichusek nawet go zbanuje, jedak Coca nie odzyska kasy. Myśle, że takie wątki są tworzone właśnie w celu odzyskania straconych pięniędzy, 200k to jednak sporo.
Widzisz ,ja odzyskałem już dwa razy takim to sposobem kaske Big Grin
MEFEDRON


Niedostępny
#8
Odświeżam
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny
#9
oddalem ci pieniadze, gracz dostal bana.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości