COTOMABYC
#1
Witam,z tej strony MartynkaHeart otoz nie mam pretensji o to, że dostalam bana za obrazanie,lecz chciałabym zwrocic uwage na pewna sprawe. Igor zostal "oblany" hejtem przeze mnie, tylko i wylacznie przez swoje zachowanie. Sam wzyywal, prowokowal, a nawet udostepnial dane osobowe kilku osob. Moim zdaniem jest to niesprawiedliwe. Ja dostalam bana za WYZWISKA, a Igor za udostepnianie danych i wiele, wiele innych przewinień zostal tylko upomniany(MrFraky tez). Wszyscy wiemy, że Igor to przyjeciel huberta i tylko dlatego ominela go kara Smile
#2
Tylko, że wątek był rozpatrywany przez Tailsa.. Pozatym Twoje zachowanie było chamskie i nawet jeśli coś Ci kiedyś zrobił to poptostu daj go sobie na ignore i bedziesz miała spokój.
#3
mam rozumiec ze moge wejsc na serwer napisac twoje nazwisko a ty dasz mnie do ignora? dobrze
#4
Lol to byla jedna wielka afera co kazdy udostepnial. Nie mogl sam otrzymac kary tylko by wszyscy otrzymali wiec sie ciesz ze was ominelo.
Po 2 prowokujesz o to dowód: Witasz sie a potem wyzywasz. Fajnie
https://imgur.com/a/uQ0qK
#5
Jeżeli chodzi o sprawę tych nazwisk - to nie ja rozpatrywałem ten wątek, a ja nie będę wracał się do decyzji drugiego. Fraky dostał już nie jednego bana/mute za swoje zachowanie.

Na tych zdjęciach widać niestety tylko twoją winę, po co w ogóle go prowokujesz?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
(03-21-2018, 17:59)Tynka_2005 napisał(a): mam rozumiec ze moge wejsc na serwer napisac twoje nazwisko a ty dasz mnie do ignora? dobrze
Tyle, że on dostał za to bana.
#7
A wgl ja ci pisze daj ignore mi, bo ja wam pisze zebyscie mnie nie wyzywali wielokrotnie...
#8
swoja droga to co zamazales pisalo tam ''witam wszytskich procz tynki''
#9
Frankiego ponosi czasami,ale nie tylko on jest winny
On często zostaje prowokowany
A jestem za tym aby Tynka jak i Igor zostali zbanowali na 24h
Nie jestem po nikogo stronie
Pozdrawiam Maciej Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości